Düğün Salonları Sakarya

Nostalji Sosyal Tesisleri

Firma kapanmıştır
Nostalji Sosyal Tesisleri

Nostalji Sosyal Tesisleri Hakkında

Sakarya’da 2015 yılında kurulan Nostalji Sosyal Tesisleri olarak düğün, kına gecesi, nişan ve doğum günü organizasyonları düzenliyoruz!

Etrafınızda sevdiğiniz dostlarınız varken eğlencenin tadını çıkaracağınız düğün organizasyonlarınızda yanınızda olup sevincinizi paylaşıyoruz.

Mekânımız 100 ila 200 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip. Misafirlerinizin kolay ulaşım sağlanabilen konumda bulunan tesisimize geldiklerinde park sıkıntısı yaşamaması için otoparkımız mevcut. Düğün salonumuzun oturma düzeni, oturan misafirlerinizin rahat etmesi ve dans pistinde eğlenen konuklarınızın da rahatça eğlenmesi için dizayn edildi. Ferah bir ortamda eğlencenin tadına varabilmeniz için gerekli pek çok detay da düşünüldü.

Yemekli bir düğün organize etmek isterseniz organizasyon sorumlumuzla iletişime geçerek gecede servis edilecek menülere karar verebilirsiniz. Önceden katılacağınız menü tadımlarında Türk ve Dünya mutfağından seçkin lezzetler içeren menümüz içinden damak tadınıza en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Yine organizasyon sorumlumuz ile birlikte gecede yaratmak istediğiniz atmosfere en uygun dekor ve süslemelere karar verebilirsiniz. Bu sayede misafirleriniz mekanımıza geldiklerinde hayalini kurduğunuz ortama adım atabilirler.

Düzenlediğimiz organizasyonlarda genellikle sadelik ve masumiyetin rengi olan beyazı tercih ediyor ve masalarımızda bu rengi kullanıyoruz. Tiffany sandalyelerimiz de yine beyaz renkte. Masalarımızda ise altın renginde şık şamdan ve süslemeler bulunuyor. Şıklık ve rahatlığın bir arada bulunduğu salonumuzun merkezinde yer alan nikah masası da oldukça şık dekore edildi ve tüm misafirlerin yüzünüzdeki gülümsemeyi görebileceği bir konumda bulunuyor.

Davetinizde yaşayacağınız mutlu anları yıllar sonra da hatırlamak ve bu güzel geceyi tekrardan yaşamak isterseniz sağlayacağımız kameraman ve fotoğrafçı hizmetleriyle bu konuda da yardımcınız olabiliriz.

Mutlu bir birlikteliğin ilk adımını atacağınız güzel gecenizi Nostalji Sosyal Tesisleri Akyazı’da gerçekleştirmek isterseniz sayfada yer alan iletişim formunu doldurabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Nostalji Sosyal Tesisleri Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Nostalji Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Nostalji Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Nostalji Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Nostalji Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Nostalji Sosyal Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nostalji Sosyal Tesisleri 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Nostalji Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nostalji Sosyal Tesisleri düğün dışında açılışlar, nişan, kurumsal etkinlikler, parti, kına, davet ve resepsiyon, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.