Karapürçek Sultan Sarayı

E-posta Gönder

  • Karapürçek, Sakarya.

Kapasite Bilgileri

Karapürçek Sultan Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Karapürçek Sultan Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Karapürçek Sultan Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Karapürçek Sultan Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Karapürçek Sultan Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Karapürçek Sultan Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Karapürçek Sultan Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Karapürçek Sultan Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Karapürçek Sultan Sarayı 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Karapürçek Sultan Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Karapürçek Sultan Sarayı düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kına, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Karapürçek Sultan Sarayı Hakkında

Sakarya’da, hayatınızı sevdiğiniz kişiyle birleştirmeye ‘’Evet’’ diyeceğiniz mutlu gününüzde yanınızda olmak istiyoruz!

Uzun yıllardır mutlu çiftlerin düğün organizasyonları düzenlemek için tercihlerinden olan Karapürçek Düğün Salonu’nda unutulmaz bir gece sizi ve misafirlerinizi bekliyor! Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz, rahat ve lüks salonumuz ve gelişmiş ses ve ışıklandırma sistemlerimizle güzel davetinizde misafirlerinize hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz…

Düğün, kına gecesi, nişan gibi organizasyonlar düzenleme konusunda yılların tecrübesine sahip olan Karapürçek Sultan Sarayı Düğün Salonu’nda 300 ila 400 kişiye kadar olan misafirlerinizi ağırlama kapasitesine sahibiz. Salonumuzun tasarım sürecinde misafirlerinizin rahatlığı ve görsel bütünlük ön planda tutuldu. Beyaz ve krem rengi tonları ağırlıkta kullanılarak dizayn edilen salonumuzda masalarımız ve sandalyelerimiz de yine masumiyet ve sadeliğin simgesi olan beyaz renkte. Masalarımız üzerindeki vazolarımız altın renginde. Yine tabaklar, şamdanlar ve diğer aksesuarlarda da altın rengi ağırlıkta kullanılıyor ve bu sayede mekânımızdaki görsel bütünlüğü tam anlamıyla sağlayabiliyoruz. Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonumuzda kendinizi ferah bir ortamda hissedeceksiniz. Aynı zamanda kına tahtı, dans pisti ne nikah masası gibi gecenin en önemli ve keyifli anlarının yaşanacağı alanları da rahatlıkla görebileceksiniz.

Mekânımızda profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlarla çalışıyoruz. Bu sayede de hayatınızın en mutlu günlerinden birinde yaşanan anların hepsini en iyi açılardan kayıt altına alabiliyoruz. Böylece yıllar sonra mutlu birlikteliğinize adım attığınız ilk gününüzü tekrardan yaşama fırsatı yakalayabileceksiniz.

Hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız mutlu gününüzü mekânımızda gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz planlamaya başlamamız için yeterli. Sayfanın üst kısmında yer alan Karapürçek Sultan Sarayı iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıkladığınızda fiyat tekliflerimizi size iletiyoruz. Hayatınızın en anlamlı ‘’Evet’’inde yanınızda olmak dileğiyle!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mah. Marmara Cad. No:45 Karapürçek/Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.