Kale Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kale Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Kale Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Kale Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Dere kenarında Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Dere manzaralı Park manzaralı Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kale Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kale Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kale Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Kale Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kale Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kale Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kale Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kale Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, açılışlar, baby shower, parti, bayi toplantısı, nişan, piknik, kına, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Kale Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızın en özel günlerini neredeyse 20 yıldır Kale Düğün Salonu Adapazarı’nda tasarlıyor. Evliliğe adım attığınız çok nişan, nikah günlerinden tutunda kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızı da farklı konseptler ile tasarlıyoruz. Üstelik konseptlerinizi de gecenizi de tasarlarken profesyonel ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz.

Eksik bir gece geçirmek isteyen çiftlerimizin doğru tercihi Kale Düğün Salonu unutulmaz gecelere imza atmaya devam ediyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl tarzı organizasyonlarınızın tümünü tercihlerinize göre düzenliyoruz. Organizasyon sorumlumuz eşliğinde başladığınız hazırlıklar ile gecenin sonuna kadar her detay planlanıyor. Çiftlerimiz için yaptıklarımızdan bahsedecek olursak:

Organizasyon sorumlumuz ile birlikte karar verdiğiniz konsepte ve gelin el çiçeğinize uygun renklerde süslemeler yaparak başlıyoruz hazırlıklarımıza. Masalarınızın örtülerini sade renkler veya beyaz tercih ediyoruz. Sandalyelerinize renkli tüller bağlayarak sade ve şık bir düzen yaratıyoruz. Kokteyl veya yemekli düzene uygun bir masa düzeni de oluşturuyoruz. Tabaklar ve suplalar ile masanızı düzenliyor ve küçük aksesuarlar da ekleyebiliyoruz. Çiftimizin düğün masasını da aynı özen ile ve konseptinize uygun olarak tasarlamayı da unutmuyoruz.

Tabii ki eşsiz lezzetler ile hazırlanan menülerimizi de çiftlerimiz ile birlikte belirliyoruz. Yemekli organizasyonlarınız için belirli tarzda menüler oluşturarak konuklarınıza sıcak ve hızlı sunumlar yapabiliyoruz. Yemeksiz ve kokteyl tercihlerinizde ise ikramlar, içecekler ve atıştırmalıkları belirliyorsunuz. Çiftimiz için hazırlanan düğün pastası kesimi sırasında özel volkan gösterileri gerçekleştirebiliyoruz.

Gecenize eşlik eden orkestramızın yanında davul show tercihinde de bulunabilirsiniz. Geceye farklı anlar katarak kültürel farklılıklar da ekleyebilirsiniz gecenize. Ayrıca çiftimizin istekleri dahilinde eklemeler de yapabiliyoruz gecelerine.

Bizi ekibimiz ile birlikte gecelerini tasarlarken çiftimiz gelin odasında son hazırlıklarını tamamlıyorlar. Sorumluluklarınızı hafifletecek ekibimiz ile konuklarınızın karşılamasını da gerçekleştirebiliyoruz…

Kale Düğün Salonu ile özel bir gece tasarlamak isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de Adapazarı düğün salonları arasında ilk sıralarda yer alan salonumuzdan fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karaman Camili Duble yolu üzeri, No: 226 Adapazarı/ Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kale Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.