İhtişam Düğün Salonu

E-posta Gönder

İhtişam Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

İhtişam Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

İhtişam Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

İhtişam Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

İhtişam Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İhtişam Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

İhtişam Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. İhtişam Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


İhtişam Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İhtişam Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İhtişam Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İhtişam Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, bayi toplantısı, açılışlar, sünnet düğünü, parti, nişan ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

İhtişam Düğün Salonu Hakkında

Yenilenen yüzü ve trendler takip edilerek oluşturula dekorasyonuyla İhtişam Düğün Salonu, klasik ve modern şıklığı birleştiriyor. Geniş katılımlı davetler vermek isteyen çiftlere rahatlıkla hizmet verebiliyor, çözüm ortaklarımızın yardımıyla gerek konsept gerek davet planlaması açısından her türlü isteğinizi yerine getiriyoruz. İhtişam Düğün Salonu Erenler’de kaliteyi uygun fiyatlarla bulmak isteyenlere hitap ediyor.

Davet Alanları

İhtişam Düğün Salonu’nun 500 ila 750 kişilik kapasitesi, mutlu günlerinizde yanınızda görmek istediğiniz herkesi ağırlayabilmemizi mümkün kılıyor. Salonumuz doğal ışık alıyor ve yüksek tavanı sayesinde katılımcı sayısı ne olursa olsun ferah bir daveti garantiliyor. Oturma düzenini hazırlarken misafirlerinizin konforunu ve sizin fikirlerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Pist için katılımcı sayısına uygun bir büyüklükte bir alan bırakılıyor.

Dekorasyon

Beyaz tiffany sandalyelerin zarafetinden yararlandığımız salonumuzda süslemeler için iki konsept sunuyoruz. Siyah konseptte masa örtüleri ve lale şamdanlar siyahken beyaz konseptte masa örtüleri beyaz, lale şamdanlar altın rengi. Suplalarımız altın rengi. Beyaz nikah masası ve sandalyelerini altın rengi oymalar süslüyor. Gelin yolunu çevreleyen beyaz sütunların üzerine siyah konseptte siyah lale şamdanlar, beyaz konseptteyse altın rengi vazolarda çiçekler yerleştiriyoruz.

Hizmetler

İhtişam Düğün & Toplantı Salonu’nda vereceğiniz davetler için zaman akışı, süsleme konsepti ve ikram menüsü oluşturma konularında organizasyon sorumlumuz yanınızda. Misafirleriniz gelmeden önce hazırlanmak ve beklemek için gelin odamızı kullanabilirsiniz. DJ performansıyla düğününüze gelen keyifli müzikler eşliğinde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimlerini deneyimli kadromuza bırakın, onlar her anı kayıt altına alıyor olacak.

İhtişam Düğün Salonu, yeni dekorasyon akımlarını takip eden ve sizin için en şık mekanı oluşturmak isteyen ekibimiz öncülüğünde yenilendi. Geniş davet kapasitemiz ve farklı süsleme seçeneklerimizle eksiksiz hizmet sunuyor, her bütçeye uygun bir fiyat politikası izliyoruz. Yeni hayatınıza bizimle adım atmak isterseniz hemen aşağıdaki Adapazarı İhtişam Düğün Salonu iletişim bilgileri aracılığıyla veya yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yeni mah. Hoca Ahmet Yesevi cad.no:2 kat:1 Erenler / Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İhtişam Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.