Hayal Düğün Salonu

E-posta Gönder

Hayal Düğün Salonu
  • Sakarya.

Kapasite Bilgileri

Hayal Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Hayal Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Hayal Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hayal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Hayal Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Hayal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Hayal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Hayal Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hayal Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hayal Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hayal Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, sünnet düğünü, nişan, kına, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, parti ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Hayal Düğün Salonu Hakkında

Hayal Düğün Salonları sizlere Sakarya’da hizmet veriyor. Biz deneyimli ekibi olarak sevdiklerinizle beraber gecenizi güzelleştirmek için sizleri bekliyoruz.

Hayallerinize ortak olabildiğimiz bu özel gününüzde tecrübemizle beraber gecenizi güzelleştirmek için çalışıyoruz. En büyük gayemiz; kusursuz organizasyonlar gerçekleştirebilmemiz.

En güzel düğün organizasyonunu beraber gerçekleştirmek istiyor, gecenizi unutulmaz kılıyoruz.

Biz Hayal Düğün Salonu Sakarya olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına kır bahçesiyle hizmet veriyor. Çimlerin üzerine konumlandırdığımız masa ve sandalyelerimizle beraber gecenizi güzelleştirmek istiyoruz.

Masa ve sandalyelerimiz oldukça konforlu ve rahat. Organizasyonlarınız için özel olarak seçtiğimiz oturma alanımızda siz ve davetlilerinizi memnun şekilde ağırlayacağız.
Yemekli ve yemeksiz olarak düzenleyebildiğimiz düğünlerinizde en güzel sunum tabaklarınızı masalarımıza yerleştirecek, doğa manzarası eşliğinde unutulmaz düğün organizasyonları gerçekleştirebileceksiniz.

Sevdiklerinizle beraber dilediğiniz gibi bir organizasyon geçirebilmeniz için çalışan servis ve hizmet elemanlarımız aracılığı ile lezzetlerimiz size ulaştırıyor. Lezzetlerimizden istediklerinizi seçebilir, menülerde değişiklik yapabilirsiniz. Deneyimli ve hünerli mutfak personellerimizin ellerinden çıkan yemeklerimiz ile damaklarınızda da unutulmaz izler bırakacağız.
Yemeklerimizin dışında da pasta hizmeti sağlıyoruz. Pastanızın içeriğine de karar verebilir, damak zevkinize hitap eden malzemeler kullanabiliriz. Organizasyon ekibimize bütün isteklerinizi söylemeniz yeterli.

Büyük bir ekip sizler için çalışıyor. Ekibimizde bulunan temizlik personellerimiz ile beraber gece boyunca hijyeni sağlıyor, temizliğe oldukça önem veriyoruz.

Ekibimizde ayrıca sizlere kaliteli zamanlar yaşatabilmek adına müzisyenlerimiz ve ses sanatçılarımız bulunuyor. Fotoğraf ve video ekibimizi de unutmayalım. En güzel anlarınızı ölümsüzleştiren fotoğraf sanatçılarımız ile beraber gecenizi kayıt altına alıyoruz.

Ekibimizin hepsi oldukça deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşuyor. Organizasyon sorumlumuz önderliğinde dilediğiniz gibi bir organizasyon geçirebilmemizi sağlıyoruz.

Siz de aşağıda bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonunu kullanarak sevdiklerinizle beraber keyifli düğün organizasyonlarına ulaşabilirsiniz.

En güzel organizasyonlar için Kocaali Hayal Düğün Salonları Sakarya adresinde sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yalı Mahallesi Sahilyolu Caddesi No:40 Kocaali, Sakarya, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.