Salon Erenler

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Salon Erenler
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Salon Erenler Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Salon Erenler Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Erenler Sıkça Sorulan Sorular

Salon Erenler düğün fiyatları ne kadar?

Salon Erenler düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Erenler düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Salon Erenler kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Erenler 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Erenler düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Erenler düğün dışında açılışlar, nişan, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Salon Erenler Hakkında

Hayallerinizdeki organizasyonları hem uygun fiyatlara hem de tamamen size özel ve ayrıcalıklı bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz?

Öyleyse Salon Erenler Sakarya adresinde eşsiz bir geceye hazır olun...

Henüz düğün salonumuza adım attığınız anda fark edeceksiniz şık ve sade bir şekilde tasarlanmış salonumuzun farkını! Gece boyunca da kendinizi özel hissetmeniz için ekibimiz profesyonel bir çalışma düzeni yürütecekler...

Nasıl mı?

Hadi gelin planlamalarımızın ve sürecin nasıl işlediğini inceleyelim...

Çiftimizin düğün organizasyon fikirlerini organizasyon sorumlumuz ile birlikte dinliyoruz. Ardından organizasyon sorumlumuz doğru bir görev paylaşımı ve iş bölümü oluşturarak gecenizi tasarlamaya başlıyor. Gecenizin her detayı üzerine düşünülüyor ve tasarlanıyor…

Beyaz masa örtüleri üzerine farklı renklerde runnerlar tercih edilerek ya da konseptinize uygun renklendirmeler için çiçekler ile süsleniyor konuklarınızın masaları! Tiffany sandalyeler ile de sade ve modern bir görünüm yaratılıyor salonumuzda.

Salonumuzda konuklarınızın tümünün görebileceği merkezi dans pisti, sahne ve düğün masası için ayırıyoruz. Böylelikle bütün konuklarınız gecenin akışını hatta düğün ve kına resitalinizi takip edebilme şansı buluyorlar…

Çiftimizin gelin yolunu kırmızı halı ve gelin yolu şamdanları ile tasarlıyoruz. Şamdanlarda konseptinize ve genelde gelin el çiçeğinize uygun çiçekler ile salonumuza ve size uyumlu bir görüntü yaratıyoruz.

Geceyi daha özel hale getirecek olan ilk dans şarkınız ile müzisyenlerimiz gecenizi başlatıyorlar! Gece boyunca kesintisiz müzik ziyafeti ve geniş bir repertuar ile konuklarınızla eğlenceli bir gece geçirmeniz sağlanıyor.

Tabii ki yalnızca müzik ziyafeti değil konuklarınıza yemekli veya yemeksiz menülerimiz ile de bir ziyafet sunma şanısınız oluyor. Çiftlerimiz ile birlikte belirlediğimiz menülerimiz dahilinde geleneksel düğün yemekleri veya aperatifler ile lezzetli atıştırmalıklar da sunabiliyoruz. Elbette kutlamanızı düğün pastası ile kişiselleştirmeyi de unutmuyoruz!

Eğer siz de Salon Erenler'de bizimle birlikte özel bir gece tasarlamak isterseniz yapmanız gereken formu doldurarak iletişime geçmek. Bu şekilde düğün paketlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz…

İletişim

  • Adres:

    Sakarya Cad. Yunus Emre Meydanı Erenler/ Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Salon Erenler Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.