Enes Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Enes Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Enes Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL

Enes Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Enes Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Enes Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Enes Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Enes Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Enes Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Enes Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Enes Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Enes Düğün Salonu düğün dışında nişan, kına, mezuniyet törenleri, parti, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Enes Düğün Salonu Hakkında

Kırmızı halı ile süslenmiş merdivenlerden birlikteliğinize ilk adımları atmaya hazır mısınız? Sakarya Arifiye Enes Düğün Salonu adresimizde biz hazırız! Kusursuz bir düğün organize etmek için sizi bekliyoruz…

Organizasyon sorumlumuz ve ekibimiz de sizin tercihiniz olan hazırlıkları yapıyor. Yaptığımız görüşmelerde alınan kararlar ve istekleriniz ışığında hareket ediyoruz. Çünkü önceliğimiz beğeneceğiniz ve hayal ettiğiniz gibi bir alan dekore etmek.

Davetli sayısına göre düzenlenen yuvarlak ve dikdörtgen masaları beyaz masa örtüleri ve sandalye giydirmeleriyle tasarlıyoruz. Şıklığı ile dikkat çekecek salon özenle süslenmiş zarif bir görüntüye sahip. Ayrıca siz “Evet” derken bütün konuklarınız görebilsin ve kameralar en iyi açıdan kayıt altına alsın diye konuklarınızdan birkaç basamak yüksek bir konumda nikâh masası platformu yer alıyor. Dans pisti ve sahne de salonun ortasında olduğu için ses daha kaliteli bir şekilde dağılıyor ve salonumuzun genişliği sayesinde konuklarınız dans pistine kolaylıkla ulaşıyor. Üstelik rahatlığınızın düşünüldüğü düğün salonumuz iki katlı olduğu için yüksek tavanlıdır. Havalandırma ve iklimlendirme sistemleri sayesinde de ferah bir atmosferi var. 1000 kişilik salonumuzda keyifli bir gece geçireceksiniz.

Konuklarını en iyi şekilde ağırlamak için dekore edilen salonumuzda gece boyunca ikramlar ve sunumlar da yapıyoruz. Karşılama töreni sırasında sunulan ikramlar ve tercih ettiğiniz sunum listesi sırası ile davetlilerinize servis ediliyor. Düğün pastası da gecenizi taçlandıran son detay oluyor ve çok katlı maket pasta görsel olarak da şık duruyor. Lezzetli sunumlarda konuklarınız tarafından beğenilecek.

Ek olarak belirtmek isteriz ki salonumuzda müzik ve eğlence ile kına geceleri de düzenliyoruz. Kına tahtı ve kına köşesiyle görkemli bir alan stilize ediyoruz…

Siz de sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için bir ân önce Enes Düğün Salonu Arifiye iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Şehit Mustafa Sezer Cad. Merkez Camii Arkası No: 7 Arifye/ Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Enes Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.