Duygular Funda Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Duygular Funda Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Duygular Funda Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Duygular Funda Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Duygular Funda Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Duygular Funda Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Duygular Funda Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Duygular Funda Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Duygular Funda Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Duygular Funda Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Duygular Funda Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Duygular Funda Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler, baby shower, parti, açılışlar, nişan ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Duygular Funda Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır içinde bulunduğumuz sektör sayesinde yüzlerce çiftin mutluluğunu paylaştık ve zaman içerisinde fark ettik ki siz mutlu oldukça biz de mutlu oluyoruz. Bu yüzden halen Duygular Funda Düğün Salonu Sakarya’da faaliyet gösteriyor!

Profesyonel ekibi ile kaliteli hizmet sözü de veriyoruz. Bu sayede düğün, nişan, söz veya nikah organizasyonlarınız gibi özel gecelerinizin de davet ve resepsiyon, mezuniyet partileri gibi… pek çok organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyoruz.

Belki de en önemlisi nezih salonumuzda konseptinize uygun bir şekilde hazırlanarak harika bir gece geçirmeniz için bütün detayları düşünüyor olmamızdır!

İstekleriniz doğrultusunda bakın neler yapıyoruz özel geceleriniz için:

Gecenin yıldızlarının masasını yani gelin masasını tasarlayarak başlıyoruz işe. Organizasyon sorumlumuz ile kararlaştırdığınız süslemeler ve renkler ile dekore ediyoruz masanızı. Canlı çiçekler ile şık bir görüntü de oluşturabiliyoruz.

Konuklarınızın masalarını da aynı özen ile hazırlıyoruz. Aynı renkler ile uyumlu bir şekilde her detayı tamamlayarak mekânın içerisinde bir bütünlük oluşturuyoruz.

Yemekli veya yemeksiz organizasyonlarınıza göre masa düzeni ayarlıyoruz. Menülerimize de çiftimiz ile birlikte karar veriyoruz ve seçtikleri özenli menüleri hazırlıyoruz. Servislerini gerçekleştirirken de aynı özen içerisinde ve şık sunumlar yaparak konuklarınızın masalarına taşıyoruz.

Yemeksiz veya kokteyl tarzı organizasyonlarınız da ise ikramlarımızı servis ediyoruz. Arzu ederseniz pasta kesimi de gerçekleştiriyoruz.

Işıltılı bir maket pasta ile görsel bir şölen yaşama şansınız olduğu gibi gerçek pasta ile sade bir pasta kesim töreni de oluşturabiliriz.

Müzisyenlerimiz tüm gece boyunda geniş repertuarlarındaki şarkılar ile geceyi şenlendiriyorlar. Yine önceden belirlemek şartı ile müzisyenlerimizden kendi listenizi çalmalarını da talep edebilirsiniz.

Tabii ki bu konuda detaylı görüşmeler gerçekleştirerek net bir sonuca varmamız gerekiyor. Aslında her konuda net bir şekilde adım atarak eksiksiz bir gece geçirmenizi sağlamak bizim amacımız.

Düğün organizasyonlarınız için Duygular Funda Düğün Salonu adresinde her istediğini bulacağına inanan çiftlerimizi formu doldurarak iletişime geçmeye davet ediyoruz. Biz sizi bekliyor olacağız…

Ekiple Tanışınİletişim

  • Adres:

    Ankara Cad. Kapalıçarşı Kat : 2 54100 Adapazarı/Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Duygular Funda Düğün Salonu Yol Haritası

Duygular Funda Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Tugce

Düğün Tarihi: 12.09.2015


Mekanı seçme sebeplerimiz den biri konumu, oldukça merkezi bir yer de konumlanıyor mekan. Yetkilki ve çalışanlar dan memnun kaldık, özellikle Cüneyt bey'e teşekkürlerimi iletmek isterim. Beklenen den fazla, yaklaşık 1000 kişiliik konuğumuz oldu ama hemen gerekli düzenleme ve organizasyon sağland.ı... devamı 

Semra

Düğün Tarihi: 18.07.2015


Çok ilgililer mekan sahipleri . 750 -1000 kişilik ikramlı bir organizasyon düzenledik. Tadı çok güzeldi herkez memnun kaldı. Konuklarımız ulaşımda sorun yaşamadı. Kapalı bir mekan burası. Pist alanı genişdi salonun her açıdan görnüyordu. Havalandırma yeterliydi bunalmadık içeride. Görsellik... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.