Asiye Hatun Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Asiye Hatun Düğün Sarayı
  • Karapürçek, Sakarya.

Kapasite Bilgileri

Asiye Hatun Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Asiye Hatun Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Asiye Hatun Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Asiye Hatun Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Asiye Hatun Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Asiye Hatun Düğün Sarayı 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Asiye Hatun Düğün Sarayı Hakkında

Sakarya Karapürçek’te 2020 yılında konuklarına kapılarını açan, Asiye Hatun Düğün Sarayı’na hoş geldiniz. Mutlu anlarınızı planlamaya başladığınızda, hayallerinizi gerçekleştirmek için aradığınız adresi belki de buldunuz!

Sakarya düğün salonları arasında yerini alırken tarzıyla yeni bir soluk da getirmeyi planlayan markamızın ayrıcalıklarını hissetmeniz için her zaman kaliteli hizmet veriyoruz. Konuklarınızın en iyi şekilde ağırlandığı davetler planlıyor, konfor ve rahatlığı her zaman ön planda tutuyoruz. Hayal ettiğiniz her şeyi bilmek de istiyoruz. Çünkü organizasyon sorumlumuz ve iş ortaklarımız sayesinde plan yaparak tüm isteklerinizi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu yüzden gelin, hiç vakit kaybetmeden salonumuzda buluşalım. Böylelikle işini ustalıkla yapan profesyonel ekibimiz ve güler yüzlü hizmet personelimizle de tanışabilirsiniz.

Gelelim, bu geceyi benzersiz kılacak detaylara. Modern çizgide dekore ettiğimiz salonumuzda her konsept için son derece uygun bir atmosfer yaratıyoruz. Şık bir gece için renk seçimi, dekorasyon ve düzenlemeye önem veriyoruz. Işıl ışıl bir aydınlatma ile ses, sahne, iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin altyapısını da oluşturuyoruz. Keyifli geçen bir gecede unutulmaz bir eğlence ve bunun için de müzik ziyafeti vaat ediyoruz. Bunun için teknik altyapımız ve donanımıza güveniyoruz. Ferah ve havadar salonumuzda kesintisiz eğlenceye hazır olun.

Ziyafete dönüşecek bir düğün töreni hayal edenlere de müjde! Sunum konusunda yetenekli ekibimiz, hizmet personelimiz ve mutfak ekibimizle konuklarınıza dilediğiniz ikramları sunuyoruz. Asiye Hatun Düğün Sarayı’nda fotoğraf ve video çekimleri için çözüm ortaklarından yararlanmanız ise en doğrusu olacaktır. Mutlu bir başlangıç için hayallerinizi gerçekleştirmek üzereyiz. Hazır mısınız?

Sakarya düğün salonu arayışınıza en iyi şekilde cevap vermek için faaliyete giren Asiye Hatun Düğün Sarayı Karapürçek’te sizi bekliyor. Merkezi konumdaki salonumuzu ziyaret etmek ve fiyat teklifi almak için bu sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.