Alyans Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Sakarya.

Kapasite Bilgileri

Alyans Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Alyans Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Alyans Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Alyans Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Alyans Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Alyans Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Alyans Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alyans Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, davet ve resepsiyon, nişan, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Alyans Düğün Salonu Hakkında

Şık bir atmosferde özel davetleri planlamak ve aşkınıza şahitlik etmek için yola çıktık!

Heyecanınız paylaşmak için aşkınız ile sonsuza attığınız ilk adımdan itibaren yanınızda olmaya kararlıyız. Söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınız için Alyans Düğün Salonu Sakarya’nın Kocaali ilçesinde faaliyet gösteriyor.

Davetlerini birlikte tasarlamamızı tercih eden çiftlerimiz ile görüşmeler düzenliyoruz. Çünkü isteklerinize ve fikirlerinize uygun bir gece düzenlemek ilk önceliğimiz oluyor. Bu yüzden de kendi cümleleriniz ile hayalinizdeki daveti anlattığınızda organizasyon sorumlumuz planlamalarınızı yapıyor. Salonumuzda hazırlıklara başlamak için görev paylaşımı da yapıyor, eksiksiz bir gece için her detay üzerinde konuşuyoruz.

Renkli aydınlatmalar ile özel bir atmosfer yarattığımız salonumuzda beyaz masa ve sandalyeler kullanıyoruz. 8 kişilik davet alanları olan yuvarlak masalarımızın etrafındaki sandalyelerimiz modern bir görüntü için tiffany model seçildi. Beyaz masa örtüleri de kullanarak süslemelerimize başlıyoruz. Süsleme için; nikah masanızda masa çiçeği, davetlilerinizin masalarında renkli runnerlar tercih ediyoruz. Farklı aksesuar ve dekorlar tercih ederseniz bu konuda çözüm ortaklarımız da yanınızda oluyor!

Düğün organizasyonlarında olmazsa olmaz ikram ve menülerdir diyenlerdenseniz mutfağımızda davet menüleriniz hazırlanıyor. Geleneksel düğün menüleri hazırlamakla da kalmıyor, ikram servisleri de yapıyoruz. Üstelik düğün paketlerimizde olan menü alternatiflerini seçerek Alyans Düğün Salonu Kocaali avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Gecenizin sonunda tatlı bir sunum için de düğün pastanız sizi bekliyor.

Gece boyunca dans edebilmeniz için geniş dans pistimiz bulunuyor ve müzisyenlerimiz de sahnede yerlerini alıyorlar. Çiftimizin ilk dansı ile de eğlence başlıyor.

Siz de Alyans Düğün Salonu iletişimi için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz. Eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz form sayesinde fiyat teklifleri de alabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonu sayesinde yalnızca bir tık uzağınızdayız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yalı Mah. Sahil yolu Cad. No: 62/1 Kocaali/ Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.