Düğün Salonları Nevşehir

Mantarkaya Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Mantarkaya Düğün Salonu

Mantarkaya Düğün Salonu Hakkında

Nevşehir’de düğün organize etmek istiyorsanız, Gülşehir Mantarkaya Düğün Salonu tam size göre. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz, profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla düşlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bu sayede tüm isteklerinizin gerçek olduğu şık bir düğün tasarlamak için hazırlıklara başlıyoruz… Her düğün özeldir, fikriyle anlaşmalı olduğunuz organizasyon firmasıyla birlikte hareket ediyoruz.

Yemekli bir düğün mü? Yoksa şık bir kokteyl mi tercih ediyorsunuz? Kararınıza göre konsept belirliyoruz. Davet alanında yuvarlak masalar veya bistrolarla davetli sayınıza göre düzenleme yapıyoruz. Beyaz masa ve sandalye örtüleriyle konseptinize uyumlu detaylar da kullanarak süslemeler de yapıyoruz. Süslemeler için renkli organze tüller, masalarda servis takımları ve aksesuarlara yer veriyoruz. Şıklığını sadelikle tamamladığımız davet alanında; nikâh masası, gelin yolu, dans pisti ve sahne dekorasyonu da yapıyoruz. Bahçemizin tam ortasında kalan piste müzisyenlerimiz ve sevdiklerinizin alkışları eşliğinde çıktığınızda, ilk dansla gecenizi başlatıyoruz.

Bu arada kesintisiz eğlence vaat ettiğimiz gece boyunca konuklarınıza tercih ettiğiniz davet menüleriyle özel sunumlar yapıyoruz. Düğün pastasıyla tamamlana ziyafette her şey istediğiniz gibi oluyor. En iyi şekilde ağırlandığından emin olduğunuz konuklarınız da geceden gülen yüzlerle ayrılıyor. Anlaşmalı olduğumuz profesyonel fotoğraf ve video çekim ekipleri sayesinde anılarınız da emin ellerde. Hâlâ neyi bekliyorsunuz, gelin ışıklar altındaki dans pistinde müzik eşliğinde durmaksızın eğlenelim!

Davetiyenize yazacağınız Mantarkaya Düğün Salonu adresini soracak olursanız; Gülşehir’de merkezi bir konumda yer alıyoruz. Barış mahallesi mevkiinde unutulmaz bir gece tasarlamak için heyecanla sizi bekliyoruz.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için ise tek yapmanız gereken bu sayfa üzerinde yer verdiğimiz iletişim formunu doldurmak. Form aracılığıyla Mantarkaya Düğün Salonu ailesiyle tanışma fırsatı yakalayabilir; ekibimizden daha detaylı bilgi, fiyat teklifleri ve randevu da alabilirsiniz.

Mantarkaya Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mantarkaya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Mantarkaya Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Mantarkaya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100.000 - 150.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 100.000 - 150.000 TL aralığından başlamaktadır. Mantarkaya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 100.000 - 150.000 TL aralığından başlamaktadır.

Mantarkaya Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mantarkaya Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mantarkaya Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mantarkaya Düğün Salonu düğün dışında kına, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, nişan, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, parti, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.