Düğün Salonları Nevşehir

Belinay Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Belinay Düğün Salonu

Belinay Düğün Salonu Hakkında

Biz, Belinay Düğün Salonu Nevşehir olarak özel günleriniz için yıllardır hizmet veriyoruz. Bu güne ait değerli anılarınızı paylaşmak istiyoruz.
Özellikle Gülşehir’de düğün salonu arayışındakilere söylemek istediğimiz birçok nokta var. Bunlardan ilki, sizin için en güzelini yaptığımızı bilin istiyoruz. Çünkü düğün gibi bir günün ne kadar önemli ve değerli olduğunun farkındayız. Güzelleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm gün eğlendiğiniz, istediğiniz konseptin yaratıldığı bir gün olmalı. Daha çok klasik bir çalışma stiline sahibiz. Belki de topraklarımızın verdiği bir durum olabilir. Sadelik ve klasik oluşumuzla tüm klasik severleri bekliyoruz.
Nevşehir tarihiyle oldukça ünlü bir şehirdir. Böylesine bir şehirde yer aldığımız çok mutluyuz. Bu yüzden organizasyonlarımızda da bunu oldukça hissediyorsunuz. Yemeklerimizden müziklerimize her noktayı buna uyumlu hale getiriyoruz. Bunun için çalışıyoruz.
Bünyemizde yer alan gelin odası sayesinde düğününüz öncesi dinlenebilir, arkadaşlarınızla fotoğraf karelerine girebilirsiniz. Ayrıca tamamen hijyenik ortamda yapılan yemeklerimizle bu lezzete de dahil olabilirsiniz. 200 kişilik kapalı, 200 kişilik açık alanımızla seçtiğiniz yer de mevsim şartlarına uygun olarak düğününü gerçekleştiriyoruz.
Geniş bir piste sahip olup, şık bir dekorasyonla hizmet veriyoruz. Gelin odasından kırmızı halıyla salona girerken bakışlar size çevrildiği andan itibaren herkes bunun büyüsüne kapılacak. Siz de eğer Nevşehir’de böyle bir arayış içindeyseniz yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Rüya gibi bir düğün yaşamak için.

Belinay Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Belinay Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Belinay Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Belinay Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta içi yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır. Belinay Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta sonu yemeksiz ise 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.

Belinay Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Belinay Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Belinay Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Belinay Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, parti, kurumsal etkinlikler, nişan, sünnet düğünü, kına, mezuniyet törenleri, doğum günü, baby shower ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.