İstanbul'un En Lüks Düğün Salonları

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:12 dakika

12.01.2022

Davetlileriniz tarafından uzun süre konuşulacak, lüks bir düğün salonuyla anlaşmaya ne dersiniz? Şık süslemeleri, yüksek tavanlı alanları ve ihtişamlı atmosferleriyle ilgi gören İstanbul düğün salonlarını şimdi inceleyin!

i̇stanbul'un en lüks düğün salonları

1- Kayaroyal Wedding

Avcılar’da yer alan ve düğün sektörüne profesyonel bir giriş yapan Kayaroyal Wedding ile başlayalım listeye! Mekanda 500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Salonları 5 metre yüksekliğinde ve oldukça ferah.

Kayaroyal mimarisi için Osmanlı, Selçuklu ve Helenistik mimarilerinin karması diyebiliriz. Salonların her ayrıntısında lüks, ihtişam, estetik, zarafet ve avangart dokulara tanık olabiliyorsunuz.

Kayaroyal Wedding

2- Beyaz Çırağan Balo Salonu Gold

Bağcılar’da yer alan Beyaz Çırağan Balo Salonu Gold, uzun süredir çiftlere hizmet veriyor. Trendleri düzenli olarak takip ediyor ve yenilikleri salonlarında uygulamaya özen gösteriyorlar. İşinde tecrübeli kişilerden oluşan bir ekipleri bulunuyor. Çiftlerin her ihtiyaçlarını en iyi ve en hızlı şekilde karşılayabiliyorlar.

Mekanda 500-750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Beyaz ve altın sarısı renklerindeki şık masa ve sandalyeler de ortama daha ferah bir hava katıyor.

Beyaz Çırağan Balo Salonu Gold

3- Armoni Balo Davet Salonları

Armoni Balo Davet Salonları, Avrupa Yakası’nda Avcılar’da yer alıyor. Mekanın yemekli düzende 500-750 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor.

Mekanın dekorasyonunda ağırlıklı olarak altın sarısı rengi kullanılıyor. Geniş yuvarlak masalarına altın sarısı napolyon sandalyeler eşlik ediyor. Açılır kapanır tavanı bulunan bu mekanın özgün mimarisiyle dikkat çektiğini de belirtelim.

Armoni Balo Davet Salonları

4- Asia Davet ve Balo Salonu

Pendik düğün salonlarından Asia Davet ve Balo Salonu, ihtişamlı mimarisi sayesinde davetlileri göz alıcı bir atmosfere götürüyor! Mekanda 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Altın varaklı, işlemeli, yüksek tavanlı ve kubbeli salon; adeta ihtişamlı bir düğün yapmak isteyenlere özel planlanmış gibi. Bunların yanı sıra dans pistinin ortasında yer alan kristalli avizeler de ortama çok şık bir görüntü kazandırıyor.

Asia Davet

5- Armonia Lounge

Armonia Lounge, 500 kişilik davetli kapasitesine sahip ve Bayrampaşa’da yer alıyor. Mekanda yemekli veya kokteyl formatında düğün organizasyonlarınızı düzenleyebiliyorsunuz.

Düğün salonunda, şık ve aynı zamanda göz yormayan bir dekorasyon oluşturmuşlar. Şeffaf sandalyeleri ve cam şamdanlarının uyumu, S şeklindeki aydınlatmaları; mekanda dikkat çeken detaylardan sadece bir kısmı. Süslemeler dışında yemek, müzik ve düğün akışı konusunda da mutlaka çiftin fikirlerini alıyor ve o doğrultuda hareket ediyorlar.

Armonia Lounge

6- Valentine Düğün Davet Vuslat Salonu

Beylikdüzü düğün mekanlarından Valentine Düğün Davet Vuslat Salonu, son derece şık bir organizasyon alanına sahip. Ayrıca salonun yüksek tavanlı olması da büyük avantaj. Mekanda 500-750 kişiye kadar konuğunuzu davet edebiliyorsunuz.

Valentine Düğün Davet Vuslat Salonu

7- Gala Düğün Davet

Gala Düğün Davet, Avrupa Yakası’nda Gaziosmanpaşa’da yer alıyor. Mekan, toplu taşıma araçlarına çok yakın bir noktada konumlanmış. Özel aracıyla gelecek olan davetlileriniz için de ücretsiz otopark hizmetleri bulunuyor.

Salonlarının 600 kişilik davetli kapasitesi var. Ayrıca organizasyon süresince davetlilerin vakit geçirebilecekleri kapalı kafeteryaları ve açık alanları bulunuyor. Gala Düğün Davet’in alanlarındaki her süsleme, şıklıklarına ne kadar özen gösterdiklerini bir kez daha ortaya koyuyor.

Gala Düğün Davet

8- Salon Zigana Vip

Salon Zigana Vip, çiftlere ve davetlilere 5 yıldızlı otelde düğün yapıyormuşçasına şık bir ambiyans sunuyor. Ümraniye’de yer alan mekan; 400-500 kişilik modern ve şık bir sahip.

Gösterişli avizelerle aydınlatma sağlanan mekan spot ışıklarla da hareketlendiriliyor. Beyaz, altın ve gri renklerin hakim olduğu salonuda masalar kırmızı çiçekler, altın rengi abajurlar ve suplalarla süsleniyor.

Salon Zigana Vip

9- Mira Palas

Şimdi Anadolu Yakası’ndaki lüks düğün salonlarından birine bakalım! Avcılar’da yer alan Mira Palas, 1.000-2.000 kişilik davetli kapasitesine sahip.

Beyaz tonlarının hakim olduğu salonlarında; detaylarda gold, bordo ve tercihinize göre farklı renklerdeki aksesuarlara yer verebiliyorlar. Üstelik mekanda sadece kapalı alanda değil, açık alanda keyifli bir kır düğününe ya da havuz başı şık bir davete de imza atabilme imkanınız da var.

Mira Palas

10- Mihver Davet Evi - Bahçe

Bayrampaşa düğün salonlarından Mihver Davet Evi - Bahçe; 500-750 kişiyi ağırlayabileceğiniz genişliğe sahip. Mekanın beyaz sarısı konsepti, şık şamdanları, masa ve sandalyeleri, yüksek tavanı ve diğer tüm detayları çiftlerin memnuniyeti ön planda tutularak tasarlanmış.

Mihver Davet Evi

Umarız mekanları sevmişsinizdir. Daha fazla seçenek isterseniz İstanbul'daki tüm düğün salonlarını incelemeyi ve beğendiklerinizden fiyat teklifi almayı unutmayın!

Şunlar da ilgini çekebilir:

İstanbul'da Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

İstanbul'da Kokteyl Tarzı Düğün Yapılabilen En Şık Mekanlar

Düğün Salonları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Salonu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Salonları Firmaları

Düğün Salonları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap