Yılmaz Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yılmaz Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yılmaz Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Yılmaz Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yılmaz Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yılmaz Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yılmaz Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Yılmaz Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Yılmaz Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yılmaz Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yılmaz Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yılmaz Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, kına, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, parti, sünnet düğünü, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Yılmaz Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’da senelerdir özel davetlerinize ev sahipliği yapan Yılmaz Düğün Salonu Zeytinburnu’nda hizmet veriyor. Evlenecek olan çiftlerin isteklerini ön planda tutarak organizasyonlar düzenliyoruz salonumuzda. Her yıl kendimizi geliştirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geniş ekibimiz tüm taleplerinize cevap verebilecek yetkinlikte. Ekibimizde kimler mi var?

Öncelikle salonumuza geldiğiniz ilk andan düğünün sonuna kadar yanınızda olan organizasyon sorumlumuz mevcut. Kendisi aynı zamanda tüm ekibin koordinasyonunu sağlıyor.

Kameramanlarımız düğün boyu HD video kaydı alıyor. Genellikle pisti olacak şekilde en mutlu anlarınızı objektifimize kaydediyoruz. 90 dakikalık düğün videosunu ise çiftlerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.

Fotoğrafçılarımız hem çiftimizin hem de misafirlerinin fotoğraflarını çekiyor. Düğün sonunda ise 10 pozdan 20 adet düğün fotoğrafını çiftimize hediye ediyoruz. Dilerseniz aile fotoğrafı dilerseniz de pasta merasiminin gerçekleştiği dakikalar… Çiftimizin tercih edeceği fotoğraflar salonumuzun ufak bir hediyesi oluyor.

Orkestramız ve sanatçımız davetinizi eğlenceli kılmak adına en eğlenceli düğün müziklerini sizin için çalıyor. Dilerseniz standart çalma listemiz üzerinden ilerleyebileceğimiz gibi sizin istediğiniz şarkıları da özel olarak çalabiliriz. Belki de farklı tarzda müzisyenlerle çalışabiliriz.

Yemekli ve yemeksiz olarak organizasyon düzenleyebildiğimiz salonumuzda düğün çiftlerine özel olarak sunduğumuz ikramlar ise: yaş pasta, galeta, kurabiye ve meşrubat şeklindedir.

Talep ettiğiniz ekstra hizmetleri organizasyon sorumlumuza bildirdiğiniz takdirde kendisi size destek olacaktır.

Salonumuzun tasarımından bahsedecek olursak:

Beyaz ve altın tonlarını ağırlıklı olarak kullanarak elit bir ortam yarattık salonumuzda. Altın rengi napolyon sandalyeler ve şamdanlar… Canlı çiçekler ve renkli led ışıklandırmalarla da renk kattık salonumuza. Üstelik 2 katlı olarak tasarlanan mekânımızın üst katında da yine aynı düzenlemelerimiz bulunuyor.

Gelin, hayallerinizdeki düğün organizasyonunuzu salonumuzda gerçekleştirelim. Formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilir; Yılmaz Düğün Salonu fiyatları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Seyitnizam Mahallesi G-23. Sokak No:1 34015 Zeytinburnu/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yılmaz Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.