Yıldız Düğün Salonu

E-posta Gönder

Yıldız Düğün Salonu Genel Özellikler

  • Kapasite

    500-750

Yıldız Düğün Salonu Hakkında

Yıldız Düğün Salonu 1995'den bu yana olan deneyim ve tecrübesini prensipli otoriter bir hale getirmiş mekandır. Mekanımız Düğün Salonu projesiyle yapılmış, loca balkonludur. Klima, havalandırma ve jenaratör sistemi mevcuttur. Düğünleriniz güvenlik kamera sistemi ile izlenmektedir. Wifi (wireless) İnternet bağlantısı mevcuttur. Yemekli yemeksiz her türlü organizasyonunuzda daima yeniliklerin ilk uygulandığı adres olarak bilinmektedir. Salonumuz hizmetini profesyonelce güleryüz ve anlayışla aile uyumu içerisinde uygulayan donanımlı bir kadroya sahiptir. Töreniniz süresince yanıbaşınızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İletişim Bilgileri

Yıldız Düğün Salonu Düğün Yorumları (4)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

is

Ismail

Düğün Tarihi 12.09.2015


Hizmetinide görselliğinide beğendik mekanın. Biz yaklaşık 500 kişiydik ve salonun genişliğide pist alanıda yeterliydi bize göre ferah bir ortamı vardı. Hizmet oalrakta garsonlarının servisi ikramları güzeldi. Hiç sorun yaşamadan düğünümüzü gerçekleştirdik.

Fa

Fatma

Düğün Tarihi 01.08.2015


İlgi ve alaka gayet güzel. Kapalı bir mekan, havalandırma, klima mevcut, ferah bir mekan. İkramlı bir organizasyondu, ikramlar gayet lezzetli, konuklarım memnun kaldı. Orkestra ve ışıklandırma gayet iyiydi. Görsellik, masa düzeni, süslemeler gayet iyi ve yeterliydi. Ulaşımı rahat, toplu taşıma... devamı 

ku

Kurtuluş

Düğün Tarihi 18.04.2015


Mekanın geniş olması ilk tercih sebebimizdi. İlk görüşme esnasındaki konuşmalarda yaşanan sözlerin fazlasını sağlamaları, üstelik mekanın işletme sahiplerinin sıcak ve samimi olmaları, çok iyi olmaları sayesinde düğünümüz hiçbir sorun yaşanmadan gerçekleşti.

me

Merve

Düğün Tarihi 09.08.2014


Talep ettiğimiz her şey fazlasıyla yerine getirildi. Örneğin, yemekli yaptığımız düğünde çeşit arttırılması bize sürpriz oldu. Fakat çalışanların soğuk davranışları, para konusunda yaptıkları sıkıştırmalar hiç hoş değildi. İnsanı kaçak gibi hissettirdiler. Düğün; salonun istediğim gibi dizayn... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.