Paşa Garden*

Paşa Garden
Paşa Garden, Aynı Alan İçerisinde Ancak Farklı Mekanlarla 300 Kişilik Kapalı, 800 Kişilik Açık, Ve 50 Kişilik Toplantı Salonu İle Hizmet Veren Komple Bir Tesistir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (12)

+ Yorum Yaz
M&G Merve & Görkem Düğün Tarihi: 21/07/2018

Nişanımıza gelen aile fertlerimiz ve misafirlerimizin memnuniyeti bizim için çok önemliydi bunu sağlayan Paşagarden ailesine özellikle Murat Bal beyefendiye bunun yanısıra dj Alper bey fotoğraf çekimlerini yapan Yıldırım bey ve masaların servisleri konusunda çok ilgili itinayla davranan Mehmet bey ve ekibine çok teşekkür ederim misafirlerimize olağan üstü bir gece yaşattılar Paşagarden tercih etmekle çok iyi bir karar vermişiz

K&G Kübra & Güven Düğün Tarihi: 07/07/2018

450-500 kişilik bir düğün yaptık. Mekan çok güzel. Buradaki fotoğraflardan ziyade gidip görmenizi tavsiye ederim. Düğün günü çalışanlar müthiş ilgiliydiler. Gerçekten stresimizi azalttılar ve düğünün güzel geçmesi için uğraştılar. Düğün paketinde bulunan DJ hizmeti oldukça yeterliydi. Ekstra bir arayışa girmeyin, Trakyalılar olarak biz yeterince eğlendik :) Biz ordövr tabağı için anlaşmıştık. Şüpheniz olmasın, tabak dolu dolu geliyor ve lezzeti oldukça iyi. Pastanın tadı çok iyiymiş, misafirler söyledi. Biz yemeyi unuttuk :) 450-500 kişilik serviste de herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. Paşa Garden ekibine teşekkürler :)

S&M Sema & Murat Düğün Tarihi: 13/08/2016

Paşa Garden, düğünümüz için gittiğimiz ilk mekandı ve son mekan olarak da öyle kaldı. İyi ki düğünümüzü Paşa Garden'da yaptık. Çok memnun kaldık. Öncelikle Serkan bey olmak üzere tüm çalışanların, ilgi ve alakalarına hayran kaldık. Misafirlerimizin hepsi çok eğlenmiş olup, çokça memnun ayrıldılar. Seneye de abimizin düğününü Paşa'da yapmayı planlıyoruz. Yeni evlenecek olan çiftlere şiddetle öneriyoruz. 13.08.2016 Sema&Murat;

Ö&K ömür & kadir Düğün Tarihi: 05/08/2016

Düğünümüz çok yakın bir vakitte olduğu için alında henüz daha kendimize gelebilmiş değiliz. Fakat çevremizin yorumları mekan ve atmosfer olarak çok iyi olduğu yönünde fazlasıyla etkili. Bizde tabi ki memnun kaldık. Düğünümüz sırasında bize eşlik eden yardımcı olan arkadaşların güler yüzlü ve nazik olması , özellikle gelinle damadın yaşadığı stresi gerçekten baskılıyor. Dj performansı da gayet eğlenceliydi .Biz çok memnun kaldık kır düğünü ve istanbul içinde tercih edecekseniz ilk tercihiniz bizce mutlaka Paşa Garden olmalı. Emin olun siz de konuklarınız da çok memnun kalacaklar. tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

M&F mihrican & ferdi Düğün Tarihi: 30/07/2016

gönlümüzdeki yerdi.tesisden içeri girdik ve zaman nasıl geçti anlamadık.biz, ailem ve çevremiz herkes çok memlun kaldık. her gün tek düğün yapıyorlar kapalı salonları boş ve hazır tutuyorlar.işin özü düğünümüzü bizimle yaşadılar resmen ...tebrik ve tavsiye ederiz.

A&İ alev & isa Düğün Tarihi: 29/05/2016

aynı dili konuşabildiğim tek mekandı.doğru karar verdiğim için çok mutluyum. hizmet kaliteli ,yemekler lezzetli ve sıcak,ortam nezih ,her gün tek düğün yapılıyor,yağmur ihtimalinde yenilenmiş kapalı salonları var... işi ehli yönetim sergilediler. tebrik ederim...

OR Orhan Düğün Tarihi: 30/08/2015

Güzel bir mekan, her şey güzeldi. Görselliğini çok beğendim. Yemekleri ve sunumları güzeldi. Garsonların ilgisinden memnunduk. 300 kişilik yemekli oldu organizasyonumuz. Herkesin ilk söylediği yemeklerin çok güzel olmasıydı. Mekan içerisinde ki renk seçimi ve her şey bize bırakıldı ve istediğimiz gibiydi hepsi. Ulaşımda sorun yaşanmadı metrobüsle rahat ulaşılıyor.

MU mustafa Düğün Tarihi: 29/08/2015

Kır düğünü olması ve yemeklerinin extra güzel olması sebebi ile aynı zamanda yakın bir tanıdığımızın nişanının burada yapılması ile tercih ettiğimiz mekandan oldukça memnun kaldık. eksik not vermek mümkün değil mekana avrupa yakasında oldukça bilinen bir mekan. yetkili ve çalışanlardan da ayrıca memnun kaldığımız mekan da masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzel ve bahce düzenlemesine kadar hersey konseptte uygun. sadece müzik konusunun biraz daha iyileştirilebilir olabileceğini düşünüyorum.

FA fatih Düğün Tarihi: 13/06/2015

450 kişilik bir davetti. Yemekli bir düğündü . Garsonların ilgi alakaları son derece hoştu . Her masaya sıcak servis açabildiler yemekler çok lezzetliydi. Açık bir alandı kır düğünü oldu süsleme orkestra vs. herşeyi mekan ayarladı ekstra birşeye daha karışmadık . Çok memnun kaldık tavsiye ediyorum .

SE seyma Düğün Tarihi: 19/02/2015

çok güzeldi yemekleri bir harikaydı herşeyinden memnun kaldım herkese öneriyorum

İL İlknur Düğün Tarihi: 07/09/2014

manzarası yeşillikler içinde çok güzel bir mekan her tarafının cam olması nedeniyle manzaranın keyfini de yaşıyorsunuz. çalışanlarının mekana karşı ögüvenli çalışmaları beni çok memnun etti. ferahlığı da güzeldi.

BE Behiye Düğün Tarihi: 24/05/2014

Muhteşem bir kır düğünü mekanı...

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Paşa Garden ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Paşa Garden hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap