Simge Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Simge Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Simge Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Simge Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Simge Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Simge Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Simge Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Simge Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Simge Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Simge Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Simge Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Simge Düğün Salonu düğün dışında kına, sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, parti ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Simge Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllar Simge Düğün Salonu Zeytinburnu’nda hizmet veriyor. Profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Zeytinburnu’nun gözde mekanlarından biri olarak bekliyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi gibi birçok organizasyon türlerinde hizmetinizdeyiz.

Memnuniyeti esas aldığımız hizmet anlayışımız sayesinde şu zamana kadar birçok çiftin organizasyonlarına şahit olduk. Aldığımız olumlu geri dönüşler de bunu kanıtlıyor. Organizasyonlarınızda her şeyin eksiksiz olmasını sağlıyoruz. Sandalye giydirmelerimizden masaların üzerindeki süslere kadar uyuma oldukça dikkat ediyoruz. Salona girdiğiniz anda beyaz tiffany model sandalyeleri fark ediyorsunuz. Yuvarlak masaların üzerinde ise altın sarısı şaşalı şamdanlar ve yine aynı renkte servisler… Her yıl yenileniyoruz. Buna gayret gösteriyoruz. Çünkü değişen bir sektörün içindeyiz ve bunun böyle olması gerektiğine inanıyoruz.

Semazen dahil olmak üzere birçok gösteriye, ekibe sahibiz. İsteğiniz takdirde bir fotoğraf köşesi bile yapıyoruz size. Bunun dışında geniş pistimiz sayesinde doyasıya dans edebiliyorsunuz. Değişik konseptlerde masalar hazırlıyoruz. Siyah-beyaz, rustik, modern veya kına gecesine özel masalar…. Öncesinde sağladığımız görüşmeler sayesinde buna da karar veriyoruz diğer her detay gibi. Bu konuya önem veriyoruz. Çünkü sohbet ederken belki de daha önce aklınıza gelmeyen fikirlerle karşılaşabiliyorsunuz. Özel günlerin ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Bu değeri biz de seviyoruz en sizin kadar. Yıllardır da bu güvenle çalışıyor ve kusursuz hizmet gerçekleştiriyoruz.

Hizmet bilgilerimizin, fotoğraflarımızın ve hakkında yazımızın olduğu profili inceliyorsunuz. Artık Simge Düğün Salonu Zeytinburnu fiyatlarınızı öğrenmenizin vakti geldi. Bunun için de yandaki formu doldurmanız yeterli. Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen size geri dönüş sağlıyoruz. Şık konseptimiz, uygun fiyatlarımız ve merkezi konumuz. Düğününüz için paha biçilemez özellikler değil mi? Bizden fiyat teklifi almadan geçmeyin!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Nuripaşa Mah. Merv Cad. No:14-22 (Depo Durağı)

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Simge Düğün Salonu Yol Haritası

Simge Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Sultan

Düğün Tarihi: 13.09.2014


Çok beğendim. Evlilik hazırlığındaki çiftlere tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.