Serana Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Serana Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Serana Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Serana Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Serana Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Serana Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Serana Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Serana Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Serana Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Serana Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Serana Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Serana Düğün Salonu düğün dışında baby shower, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Serana Düğün Salonu Hakkında

1994 yılından beri sizinle olan Serana Düğün Salonu Okmeydanı’nda yer alıyor. Özel davetlerinize ev sahipliği yaptığımız salonumuzda pek çok organizasyon düzenliyoruz. Bunların başlıca olanları ise; düğün, kına, nişan ve sünnet düğünü şeklindedir. Sizin mutluluğunuzu ve memnuniyetimizi referansımız olarak görüyoruz. Özel günlerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyor, konuklarımızı memnun etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

750 konuğa kadar ağırladığımız salonumuzda klimalarımız ve havalandırma sistemimiz bulunuyor.
İstanbul’un merkezinde olmanıza rağmen park sorunu yaşamayacağınız salonumuzun misafirlerine özel ücretsiz otoparkı mevcuttur.

Güvenliğinizi de göz ardı etmeyen Serana Salona ekibinin içerisinde güvenlik elemanları da yer alıyor.

Çiftlerin göz ardı ettiği bir diğer önemli detay ise özel gelin ve damat odası oluyor. Bu noktada gelin ve damada özel geniş bir odamızın olduğunu da belirtmek isteriz.

Çiftlerin taleplerine göre sürekli kendini yenileyen salonumuzda kısa dönemde değişikliğe gittiğimizi söylemekten de mutluluk duyarız…

Hizmet kalitesinden ödün vermeyen ‘’Kaliteli ve hesaplı hizmet’’ ilkesiyle hareket eden salonumuzun tasarımı noktasında pek çok yenilik yaptık.

2 katlı olan salonumuzun öncelikle renkleri noktasında oldu değişimimiz. Beyaz ve altın tonlarının ağırlıklı olduğu bir düğün salonu yarattık. Beyaz duvarlarımızı altın detaylarla renklendirdik. Yine sandalye giydirmelerimizi de altın tonlarında tercih ettik. Dilerseniz dışardan organizasyon firması getirerek salonumuzun dekorunda değişiklikler yapabilmenizin mümkün olduğunu da belirtmek isteriz. Renklerimizin dışında değişimlerimiz de oldu tabii. Özel konuklarınız için düğmeli koltuklar koyduk ve loca kısımları oluşturduk salonumuzda. Pisti rahatlıkla gören bu koltuklar, aile üyeleriniz için idealdir. Loca koltuklarımızın yanında ise nikah masası yer alıyor. Tüm detaylarını özel olarak düşünerek hazırladığımız yeni salonumuzda sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Siz de kaliteli hizmete uygun fiyatlara ulaşmak istiyorsanız; form üzerinden bizimle irtibata geçebilir, Serana Düğün Salonu adresini öğrenerek ön görüşme için salonumuza gelebilirsiniz…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fatih Sultan Cad. No: 298 Şarkkahvesi-Okmeydanı/İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Serana Düğün Salonu Yol Haritası

Serana Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Çetin

Düğün Tarihi: 23.08.2015


ulaşım olarak çok rahat bir mekan metrobüse de yakındı. evimizi yakın olduğu için tercih ettim bu mekanı personellerin hizmet kalitesi güzeldi. 600 kişilik ikramlı bir organizasyon yaptım. ikramlar tazeydi güzeldi. aman bir yer değildi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.