Nazende Düğün Davet

E-posta Gönder

 • Sultangazi, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Nazende Düğün Davet
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Nazende Düğün Davet Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Nazende Düğün Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Nazende Düğün Davet Sık Sorulan Sorular

Nazende Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

Nazende Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Nazende Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Nazende Düğün Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nazende Düğün Davet 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Nazende Düğün Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nazende Düğün Davet düğün dışında açılışlar, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, kına, nişan, parti, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Nazende Düğün Davet Hakkında

Düşlerinizi süsleyen düğün töreni için beklentilerinizi karşılayacak ve içinize sinen bir mekân arayışında mısınız? Öyleyse sizi Nazende Düğün Salonu’nun profesyonel ekibiyle tanışmaya davet ediyoruz.

Uzun yıllardır organizasyon sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar pek çok çifte unutulmaz bir düğün süreci yaşatmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Güler yüzlü, işinde uzman ve oldukça deneyimli bir çalışan kadrosuna sahibiz. Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunuz düğün konseptinin nasıl detaylara sahip olduğunu en ince ayrıntısına kadar öğreniyoruz. Sizden önce salonumuzda hizmet almış çiftlerle yaşadığımız süreçler konusunda bilgi vererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Geniş ve ferah bir mekâna sahip olduğumuzu mutlaka söylemeliyiz. 700 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlama kapasitemiz olduğu için kalabalık davetler için ideal bir genişlik sunuyoruz. Yuvarlak masa ve şık sandalyelerimizi organze tüller ve kaliteli kumaşlarla süslüyoruz. Salonumuzun ortasında geniş bir dans pisti bulunuyor. Misafirleriniz için bu pistin etrafında özel oturma alanları oluşturuyoruz. Nikâh masasını dans pistinin odluğu alana konumlandırıyoruz. Aynı şekilde başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramız pistin bulunduğu alanda eğlenceniz boyunca size eşlik ediyor. Spot ışıklarla aydınlatma sağladığımız salonumuz içerisinde ışıl ışıl bir görünüm elde ediyoruz. Şehir merkezinde oluşumuz dolayısıyla misafirleriniz kolayca bizi ziyaret edebilirler. Düğün, kına gecesi, nişan, söz gibi sevdiklerinizle birlikte kutlayabileceğiniz tüm etkinliklere kapılarımızı açıyoruz.

Salonumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak, hizmet içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Nazende Düğün Salonu’na ait iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun Nazende Düğün ve Davet Salonu için eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yunus Emre mah, Adem Yavuz cad, 1619. Sk. No:1, 34260 Sultangazi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nazende Düğün Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.