Midmar Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Midmar Hotel - Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 150

Midmar Hotel Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL

Midmar Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Balkon Şehir merkezinde Teras
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Midmar Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Midmar Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Midmar Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Midmar Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Midmar Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Midmar Hotel 100 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Midmar Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Midmar Hotel düğün dışında parti, mezuniyet törenleri, açılışlar, bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, baby shower, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Midmar Hotel Hakkında

Düğünlerini otel deneyimi ile gerçekleştirmek isteyen çiftlerin tercihi Midmar Hotel olarak profesyonel bir ekiple karşınızdayız!

Otelimizin balo salonunda düğünlere oldukça yakıştırdığımız klasik ve şık bir dekorasyon tarzını benimsedik. Tabii ki bazı dekorasyon öğelerini çiftlerin isteklerine ve düğünün konseptine göre değişebilecek şekilde tasarladık. Düğünlerdeki misafir kapasitemizi ise 300 olarak belirledik.

Gelelim İstanbul otel düğünleri arayışında olan çiftlerin bizi tercih etme sebeplerine…

Öncelikle sizi organizasyon sorumlumuzla tanıştırıyoruz. Çünkü organizasyon sorumlumuz bizimle görüşmeye geldiğiniz ilk andan düğünün son saniyelerine kadar tüm planlamadan, organizasyondan ve iş takibinden sorumlu. Tüm bu işleri sizin yerinize takip eden bir profesyonele teslim ettiğinizde hem kendinizi rahat ve güvende hissediyor hem de düğününüzün tadını çıkarabiliyorsunuz.

Düğününüzü yemeksiz de düzenleyebilirsiniz ancak yemekli tercih ediyorsanız menümüzü doğal ürünlerle oluşturduğumuzun altını çizmek isteriz. Geleneksel Türk ve Dünya mutfaklarından seçilmiş lezzetli yemekler ile sizi ve misafirlerinizi buluşturuyoruz. Usta şeflerimizin dokunuşlarıyla lezzetlenen yemekler düğününüzün en çok konuşulan konulardan biri olmaya aday! Başlangıcından tatlısına hatta zengin içecek menüsüne kadar damaklarda harika tatlar bırakıyoruz. Servis ve hazırlama esnasında da hijyene çok önem veren bir ekiple çalışıyoruz. İkramlarımızı davetlilerimize güler yüzlü ve misafirperver servis personelimiz aracılığıyla sunuyoruz. Ayrıca düğün yemek listenizi damak tadınıza göre belirleyebilmeniz için önceden menüyü tatma fırsatınız da var! Böylece düğün menünüzde menünüzde değişiklik yapma şansına da sahip oluyorsunuz.

Ayrıca dilerseniz düğün çiftimiz olarak size ve yakınlarınıza zevkle döşenmiş konforlu odalarımızın kapılarını sonuna kadar açıyoruz, sizi misafir etmekten mutluluk duyuyoruz.

Tüm bunlara ek olarak oldukça avantajlı bir konumda bulunuyoruz. Bahçelievler’de ve Atatürk Havalimanı’na 2.5 km uzaklıkta bulunuyoruz. E5 ve TEM bağlantı yollarından kolaylıkla ulaşabilen bir noktadayız.

Eğer İstanbul otel düğün fiyatları hakkında bir araştırma yapıyor ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Bunun için sayfadaki iletişim bilgilerinden yararlanabilir ya da ücretsiz fiyat teklifi al formunu eksiksiz doldurabilirsiniz. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Çobançeşme Mah. Mithatpaşa Cad. No:25 Yenibosna/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Midmar Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.