Mega Düğün Salonu*

Mega Düğün Salonu
Mega Düğün Salonu

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
ME Mehmet Düğün Tarihi: 31/10/2015

Her türlü olanak sağlanıyor, ulaşımı rahat, toplu taşıma mevcut, kapalı bir mekan, havalandırma, klima mevcut, ferah, fakat tek sorun otoparkı olmaması. İkramlı bir organizasyondu, ikramları gayet taze ve kaliteli, orkestra ve ışıklandırma çok iyi. Konuklarım çok memnun kaldı. İlgi ve alaka çok güzeldi fakat fotoğrafçı pek iyi değildi. Tercih sebebim ulaşımı rahat olduğu için.

HA Handan Düğün Tarihi: 18/09/2015

Mekan çok merkezi bir konumda yer alıyor metrobüs durağının hemen yanında diyebilirim. hizmet bakımından da oldukça iyiydi. İkramlar ve servis sunum konularında başarılılar bu konularda herhanrbişikayet almadık. Garsonlar konusunda da aynı şekilde memnun kaldık. Mekanı görsellik bakımından değerlendirmek gerekirse ise bu konuda da başarılı olduklarnı söyleyebilirim. Mekan geniş ve ferah. Masa düzeni ve salonda sarı renk hakim zaten bizim terichimizdi bu planlama aşamasında böyle tercih etmiştik. Mekanı tercih sebebimiz ise mekanın merkezi bir konuma sahip olması ve orkestrasıydı. Gerçekten müzik konusunda çok iyiler.

AY aysun Düğün Tarihi: 29/08/2015

Görsellik açısından gayet güzel, kapalı, geniş, rahat ve ferah bir mekan. Hizmeti gayet güzel, fotoğraf ve video çekimi de gayet güzeldi çok memnun kaldım bu mekandan. Özellikle orkestra ve sanatçı dan çok memnun kaldım, çok eğlendirdi. İkramlı bir organizasyondu. Hizmet kalitesine göre fiyatı normaldi. Ulaşımı rahat, toplu taşıma mevcut.

VO volkan Düğün Tarihi: 27/09/2014

Başta ne konuştuysak aynı şekilde ilerledik. Ekstra masraf vs. çıkarmadılar. Olması gerektiği gibi oldu her şey. Hizmet,servis, yemek vs.. çok iyiydi.

Cihan Düğün Tarihi: 20/09/2014

Düğün salonun fazlasıydı gerçekten. İkramlar çok güzeldi. Tavan yüksekliği çok yüksekti geniş ferah bir mekandı. Fotoğrafçıları o kadar güzeldiki stüdyo fotoğrafı çektirmeye ihtiyaç durmadık çok memnun kaldık . Tavsiye ederiz

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Mega Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Mega Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap