Haraççı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Haraççı Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Haraççı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Haraççı Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Haraççı Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Haraççı Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Haraççı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Haraççı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Haraççı Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Haraççı Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Haraççı Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Haraççı Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, açılışlar, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Haraççı Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Arnavutköy’de, eşsiz bir düğün gerçekleştirmek ister misiniz? Bu soruya “Evet” yanıtını verdiğinizi düşünüyor ve sizi Haraççı Düğün Salonu’na bekliyoruz. Birbirinden farklı imkânları, kaliteli hizmeti ve profesyonel ekibi ile hayalinizdeki düğüne sahip olacağınızı belirtmek istiyoruz.


 • İstanbul’un kalabalık ve gürültüsünden biraz uzaklaşmak isterseniz, doğru yerdesiniz. Şehir merkezinde olmamıza rağmen huzurlu ve sükûnet dolu bir organizasyon geçireceksiniz.

 • İstanbul’daki otopark sorununu düğün salonumuzda yaşamıyorsunuz. Büyük bir otoparka sahip olduğumuzu ve araçlarınızla bizi tercih edebildiğinizi gönül rahatlığıyla söylemek istiyoruz.

 • Organizasyonunuzun planlanması için bizimle önceden iletişime geçerseniz, her detaya ayrı ayrı önem verebiliyoruz. Gelecek kişi sayısında, menü tercihlerinde, organizasyonun konseptinde ve birçok ayrıntıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyor ve en doğru yolu izlemeye çalışıyoruz.


 • Düğün salonumuzun dizaynından bahsetmek gerekirse;

 • 1000 kişilik ve 2 katlı olan gösterişli düğün salonumuzda unutulmaz bir hizmet verme amacındayız. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan bir salon olduğumuzu hatırlatıyor ve her bir ayrıntımızda buna dikkat ediyoruz. Kişi sayısı olarak hiçbir problemle karşılaşmayacağınızı ve en kalabalık aileleri bile rahatlıkla ağırlayabildiğimizi söylemek istiyoruz. Kaliteli ses ve ışıklandırma sistemleriyle Haraççı Düğün Salonu farkını hissedeceksiniz. 1000 kişi kapasiteli düğün salonumuzun en köşesine bile net şekilde ulaştıran son model teknolojik aletlerimiz, eğlenceden uzak kalmamanızı sağlıyor. Bununla birlikte çiftlerimiz için kendi özel lavabosuna sahip gelin ve damat odası bulunmakta. Misafirlerinizin salona yerleşmesini burada bekleyebilir ve heyecanınızı yatıştırabilirsiniz. 1000 kişilik salon için yeterli büyüklükte bir pist ve sahneye sahibiz. Konuklarımız rahatlıkla eğlenebilecekler. Yenilenen dekorlarımız ve şık dizaynımız ile en özel anlarınızda yanınızdayız.Birbirinden farklı fırsatlara çok uygun fiyatlarla sahip olacağınız Haraççı Düğün Salonu Arnavutköy’de hizmetlerine devam ediyor. Ayrıntılı bilgi için formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Haraççı Mh. Bayrak Cd. No: 6 Arnavutköy/İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Haraççı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.