Düğün Salonları İstanbul

Detay Salon

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Detay Salon

Detay Salon Hakkında

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde faaliyet gösteren Detay Düğün Salonu düğün, nişan, kına, sünnet gibi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor!

Açık ve kapalı olmak üzere iki alana sahip olan salonumuzda her mevsim hizmet verebiliyoruz. Havalandırma ve iklimlendirme sistemleri sayesinde rahat bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Konforlu bir davet için ergonomik masa ve sandalyeler kullanılıyoruz. Rahatlığın yanında görsel anlamda da zengin bir salona sahibiz. Bembeyaz masa örtülerine eşlik eden tüller, servis tabaklarıyla bütünlük sağlayan çiçek aranjmanlarıyla da şık bir görünüm elde ediyoruz. Özel bir alana konumlandırdığımız nikâh masamız, salonun her yerinden rahatlıkla görülebiliyor. Nikâh masasında bulunan çiçek aranjmanları da mekanın uyumlu olmasını sağlıyor. Pistimizi de tavana konumlanan ışıklandırmalarla aydınlatıyor, uzaktan bile cezbedici bir görüntü oluşturuyoruz.

Geniş pistimizde davetlilerinizle dans edecek, dilediğinizce eğlenebileceksiniz. Müzisyenlerimiz arzu ettiğiniz şarkılara göre bir müzik listesi oluşturdu. En sevdiğiniz parçalar salonumuzda yankılanırken davetlilerinize lezzet şöleni de yaşatabiliriz. Düğün törenim yemekli olsun derseniz davet menülerini beraber planlayabilir, davetlileriniz için standart menüler oluşturabiliriz.

Peki, başka hangi avantajları sağlıyoruz?

-Organizasyon akışınızı planlayabildiğimiz gibi eğer dışarıdan profesyonel bir yardım isterseniz organizasyon firmalarıyla da anlaşabilirsiniz.
-Kendi aracıyla ulaşım sağlamak isteyen misafirler için otopark hizmetimiz bulunuyor.
-Organizasyon sorumlumuzla danışmanlık hizmeti veriyor, çiftleri yönlendiriyoruz.
-Ekibimiz tüm gece boyunca sizin için çalışıyor. Temizlik personeli, teknisyen, servis ve hizmet elemanları olmak üzere geniş bir ekibiz. Organizasyon sorumlumuz önderliğinde gecenizi düzenliyoruz.
Eğer siz de hayatınızın en özel gününü riske atmak istemiyorsanız; tecrübesi ile Başakşehir düğün salonlarından ayrılan bir mekân seçmelisiniz. Sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak gecenizi bize emanet edebilirsiniz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak organizasyon sorumlumuzla bağlantı kurabilirsiniz.

Coşkuyla Detay Düğün Salonu iletişim kurmanızı bekliyor!

Detay Salon Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Detay Salon Sıkça Sorulan Sorular

Detay Salon düğün fiyatları ne kadar?

Detay Salon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Detay Salon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Detay Salon kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Detay Salon 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Detay Salon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Detay Salon düğün dışında mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler, baby shower, nişan, parti, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.