Beste 1 Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Beste 1 Düğün Sarayı

Kapasite Bilgileri

Beste 1 Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Beste 1 Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Beste 1 Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Beste 1 Düğün Sarayı Sık Sorulan Sorular

Beste 1 Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Beste 1 Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Beste 1 Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Beste 1 Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Beste 1 Düğün Sarayı 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Beste 1 Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beste 1 Düğün Sarayı düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, nişan, kına, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, baby shower ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Beste 1 Düğün Sarayı Hakkında

Nasıl bir düğün istediğinizi anlatın, biz de hemen işe başlayalım. Beste 1 Düğün Salonunda hayalleriniz gerçekleşsin!

Düğün töreniniz için Bahçelievler düğün salonları arasından seçim yapmak üzereyseniz bizi incelemeden karar vermeyin deriz. Her yıl daha fazla sayıda düğüne imza atıyor, çiftlerin kusursuz bir gece gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Düğünlerin yanı sıra kına, nişan töreni, sünnet, kurumsal etkinliklerde yanınızda oluyoruz.

Eğitimli ve kabiliyetli ekip arkadaşlarımız sayesinde kusursuz hizmet sunuyoruz. Yemekli düğünlerde hazırladığımız ziyafet menülerini servis elemanlarımızla masaya ulaştırıyoruz. Kokteylli olan davetlerde ise kuru pasta ve meşrubat ikramında bulunuyoruz. Mutfağımızda hünerli aşçılar tarafından hazırlanan lezzetler damağınızda tat bırakırken davetlilerden tam not alıyor.

Mekânımıza geldiyseniz dümdüz devam edin. Altın renkli tırabzanlara sarılı tüllerin olduğu merdivenden aşağı inin ve düğün salonumuza ulaşın. Geniş ve ferah olan düğün salonumuzda davetlilerinizle rahatça vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Müzisyenler için özel olarak sahne kurduk. Pistimizde hemen bu alanın önünde yer alıyor. Davetliler en güzel şarkılarda dans ederken müzisyenlerimiz en iyi performanslarını sergiliyorlar. Üstelik müzisyenlerimiz günümüzde popüler olan aşk şarkılarına da hâkim. Siz sevdiğinize sarılarak dans ederken tüm davetiler bu anı kaçırmadan izleyebiliyorlar.

Büyük bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Ekibimizde yer alan fotoğraf sanatçıları da tekrarı olmayan bugünü ölümsüzleştiriyorlar. Böylece yıllarca bakıp düğününüzü anımsayacağınız fotoğraf karelerine sahip oluyorsunuz.

Sayfamızı incelediniz ve hizmetlerimizi beğendiniz. Sıra geldi iletişim kurmaya! Sayfanın üst kısmında yer alan Beste 1 Düğün Salonu iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak hayallerinizdeki düğün törenine ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle geçecek muhteşem günler için bir tık uzağınızda sizi bekliyoruz.
.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çiğdem Sok. No:27 Hürriyet Mah.

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beste 1 Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.