Düğün Salonları İstanbul

Atakent Davet

Atakent Davet

Atakent Davet Hakkında

Atakent Davet Düğün Salonu, hayatlarının en özel günlerinde misafirlerine ev sahipliği yapıyor. Tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle size en iyi hizmetimizi sunuyoruz. Düğünleriniz ve davetleriniz için hem açık hem de kapalı davet alanlarımızı kullanıyoruz. Merkezi bir lokasyonda yer alan mekanımız ulaşım kolaylığı imkanı da sağlıyor. Eğer isterseniz düğününüzü yemekli de gerçekleştirebiliyoruz.

Davet Alanları

Kapalı salonumuz 750 kişilik davetli kapasitesine sahip. Salonumuz, uzun davetli listelerini ağırlamak için uygun bir alan oluyor. Davet alanımızın, yüksek tavan ve kolonsuz yapısı özellikleri sayesinde ferah ve geniş bir ortamı var. Misafirlerimizin rahatça eğlenebileceği geniş bir dans pisti de bulunuyor. Açık davet alanımız ise çim zeminli, çiçek süslemeleri içinde yer alıyor. Bahçemizde de gönlünüzce eğlenebileceğiniz dans alanımız mevcut.

Dekorasyon

Kapalı davet alanımızı dekore ederken gold şıklığını yakalamaya dikkat ettik. Salonumuzda 8 kişilik yuvarlak masalar kullandık. Bu masalarımızı beyaz napolyon sandalyelerle destekledik. Sandalyelerimize tül bağlayarak şıklık kazandırmayı amaçladık. Masalarımızı süslemek için gold rengi suplalar ve masanın ortasında duran çiçekler tercih ettik. Yine gold rengi tavan süslemelerimiz ve avizelerle dekorasyonumuzu tamamladık.

Açık davet alanımızda ise beyaz renginin çoğunlukta olacak şekilde dekore ettik. Bahçemiz için 4 kişilik yuvarlak masalar seçtik. Bu masalarımızda da beyaz napolyon sandalyelere tül bağlayarak beyaza eşlik edecek renkler ekledik. Masaların ortasında bulunan beyaz çiçeklerle de sade ve asil bir görüntü elde ettik. Ayrıca, kır düğünü ışıklandırmalarıyla da ortamın renklenerek samimiyet kazanmasını sağladık.

Hizmetler

Atakent Düğün Salonu Küçükçekmece’deki yerinde kaliteli ve tam kapsamlı hizmet anlayışıyla davetlilerine ayrıcalıklı hissettirecek birçok hizmet sunuyor. Doyasıya eğlenmenizi sağlayacak ışık, ses ve sahne ayarlamalarının tümüyle ilgileniyoruz. Etkinlik boyunca sizinle ilgilenecek olan organizasyon sorumlusu hizmetimiz de var. Menü tadımı sonrasında isterseniz menüde değişiklik yapabilir veya arzu ederseniz catering firması da getirebiliyoruz.

Atakent Davet İkitelli’deki kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen çalışma prensibiyle sizleri en özel günlerinizi unutulmaz kılmaya davet ediyor! Merkezi konumu ve rahat ulaşım seçenekleriyle de avantajlı bir konumu olan mekanımızda sizleri bekliyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerle tanışmayı sabısızlıkla bekliyoruz!

Atakent Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Atakent Davet Sıkça Sorulan Sorular

Atakent Davet düğün fiyatları ne kadar?

Atakent Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Atakent Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Atakent Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Atakent Davet 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Nurdane & Halil

Düğün Tarihi: 16.08.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Hizmet kalitesi düğün salonu kalitesi her açıdan kaliteli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.