Akbaba Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Akbaba Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Akbaba Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Akbaba Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Akbaba Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Akbaba Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Akbaba Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Akbaba Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Akbaba Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Akbaba Düğün Sarayı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Akbaba Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akbaba Düğün Sarayı düğün dışında davet ve resepsiyon, baby shower, kına, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Akbaba Düğün Sarayı Hakkında

Güzel ve keyifli bir düğün organizasyonuna var mısınız?

O zaman sizi İstanbul düğün salonları arasında yer alan Akbaba Düğün Salonu Tuzla’ya davet ediyoruz. Davetli sayısına göre değişen ekip sayımızla birlikte profesyonel ve eksiksiz hizmet sağlıyoruz.

Bize uğramadan düğün mekânınıza karar vermeyin! Çünkü birçok fırsat sunuyoruz. İlk avantajımız uygun fiyat politikamız. Fiyat-performans açısından oldukça iyi seviyedeki fiyatlarımız diğer düğün salonlarından bizi öne çıkarıyor. Zaten oldukça masraflı bir süreçte olduğunuzu biliyoruz, o yüzden bütçe dostu bir düğün salonu olarak bizi düşünebilirsiniz.

Üstelik düğün mekânını sizin tasarlamanızı sağlıyoruz. Kişiye özel aksesuar ve dekor seçenekleriyle birlikte hayalinizdeki düğün törenine sahip oluyorsunuz. Yuvarlak masaların üzerine şamdan ve mumluklar yerleştiriyor, özenle temizlenen masa örtüleri seriliyor. Davet yemeği için de en güzel sunum tabaklarını konumlandırıyoruz. Usta aşçılarımızın hazırladığı yemekler özel pişirme teknikleri ve tarifleri sayesinde unutulmaz oluyor, böylece davetiniz asla akıllardan çıkmıyor.

Düğün gününün en eğlenceli dakikalarının pistte geçtiğini biliyoruz, en zaman geçirdiğiniz yerde aynı zamanda burası. Bu yüzden davetlilerinizle birlikte rahatça eğlenebilmeniz için pistimizi geniş bir alan olarak tasarladık. Müzisyenlerimiz gece boyunca eğlencenin hız kesmeden devam etmesi için performanslarını sergiliyorlar.

Düğünün kalıplaşan hizmetlerinden fotoğraf ve videoyu da unutmuyoruz. Kameramanlarımız sayesinde töreniniz baştan sona kadar kaydediliyor, daha sonra açıp izleyebileceğiniz bir hatıraya dönüşüyor. Düğün fotoğraflarınızda evinizin en güzel yerinde yerini alıyor. Hem de Tuzla Şifa Akbaba Düğün Salonu imzasıyla!

Hizmet anlayışımızı ve tüm detaylarla ilgilenen ekibimizi beğendiyseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilir, avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Hemen geri dönüş sağlayacak, paketlerimizden bahsedeceğiz. Bizimle iletişim kuracağınız ve düğün töreninizi emanet edebileceğiniz için heyecanlıyız.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Şifa Mahallesi Emiroğlu Cad . No:33 C/1

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akbaba Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.