Düğün Salonları Aydın

Şehri Yar

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  80.000 - 100.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Hatice & Kazım

Düğün Tarihi: 22.04.2018

Şehriyar düğün salonunda 22 Nisanda düğünümüzü gerçekleştirdik. Düğün öncesinde Erçin Bey ve Ebru Hanım fazlasıyla ilgiliydi ve çok yardımcı oldular. Düğün esnasında bile meydana gelen aksilikleri onlar sayesinde kolaylıkla halledebildik. Düğün salonu olsun orkestra olsun hepsi çok güzeldi. Hem iç... devam 

Şehri Yar Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az

Şehri Yar Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Şehri Yar Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şehri Yar Sıkça Sorulan Sorular

Şehri Yar düğün fiyatları ne kadar?

Şehri Yar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Şehri Yar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır.

Şehri Yar kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şehri Yar 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Şehri Yar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şehri Yar düğün dışında piknik, açılışlar, sünnet düğünü, bayi toplantısı, baby shower, parti, nişan, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü, kına ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

150-250

Şehri Yar Hakkında

En güzel geceniz için Aydın düğün salonları arasında bir tercih yapmak üzereyseniz, Şehri Yar’ı görmeden karar vermeyin! Siz bizi geniş ve ferah kır bahçemizle biliyor olabilirsiniz. Ancak kış köşemiz de var. Üstelik burada, masalsı davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Şimdi ise sizin için hazırlıklara başlıyoruz.

Hazırlık süreci bizim için son derece önemli! Çünkü, hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Bunun için isteklerinizi öğrendiğimiz görüşmeler düzenliyor, organizasyon sorumlumuzla detayları planlıyoruz. Davet alanında kapsamlı bir düzenleme çalışması yapıyoruz. Böylelikle kolonsuz salonumuzda, yüksek tavanlı ve ferah bir alanda konuklarınızı karşılıyoruz. Gece boyunca rahat ve konforlu olduklarından da emin olmak için 8 ila 10 kişilik yuvarlak masaları tercih ediyoruz. 100 kişiden 400 kişiye kadar misafirinizi ağırlayabildiğimiz salonumuzda, güzel bir gece geçirmenin tam sırası! Bu yüzden dans pisti, sahne kurulumlarını da yapıyor, şıklığınızı tamamlayacak gelin yolu ve nikah töreni alanını da stilize etmeyi ihmal etmiyoruz… Göz kamaştıran bir şıklıkla bu özel geceye hazırız!

Şehri Yar Düğün Salonu Aydın mutfağında, size özel olarak hazırlanan davet menülerini de merak ediyor olmalısınız! Menü tadımları endişelerinizi ortadan kaldırmak için son derece önemli. Hatta çocuk ve diyabet menüler özel konuklarınızın mutluluğu için hassas bir ayrıntı. Bilmelisiniz ki kır bahçemizde de 1000 ila 2000 kişiyi ağırlayabildiğimiz tesisimizde davetleriniz ne kadar kalabalık olursa olsun enfes tatlar sizi bekliyor. Kaliteli müzik ve eğlence de tabii ki! Özellikle kapalı alanda gürültü sizi korkutuyorsa; şimdiden söyleyelim son teknoloji teknik alt yapımız, ses, sahne ve ışık sistemlerimiz sayesinde kaliteli müziğin tadını çıkarabileceksiniz. Müzisyenlerimiz sahnede yerlerini aldılar, acele edin! Kendi geceniz için her detayı planlayacak vaktiniz olması gerekli.

Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası için şık restoranımız Şehri Yar Steak House’da sizi bekliyoruz. Yapmanız gereken tek şey ise, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanmak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Işıklı Mah. Işıklı Bulv. 1004 Sok.

 • Haritadaki Konumu

  Şehri Yar Yol Haritası

Şehri Yar Düğün Yorumları (2)

Hatice & Kazım

Düğün Tarihi: 22.04.2018

Şehriyar düğün salonunda 22 Nisanda düğünümüzü gerçekleştirdik. Düğün öncesinde Erçin Bey ve Ebru Hanım fazlasıyla ilgiliydi ve çok yardımcı oldular. Düğün esnasında bile meydana gelen aksilikleri onlar sayesinde kolaylıkla halledebildik. Düğün salonu olsun orkestra olsun hepsi çok güzeldi. Hem iç... devam 

Kemal

Düğün Tarihi: 09.09.2017

9 Eylül 2017Cumartesi günü oğlumun yemek organizasyonlu düğününü
Şehr-i Yar Kır Düğün Bahçesinde gerçekleştirdik.Yerleşimdüzeni insanların birbirini sıkıştırmayacak şekilde ayarlanmıştı.Yemekler çok lezzetli ve doyurucu idi.serviste hiç bi raksaklık olmadan herkesin maasına anında yemeklerin...
devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.