Şehler Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Çine, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Şehler Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Şehler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Şehler Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şehler Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Şehler Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Şehler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Şehler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Şehler Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şehler Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şehler Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şehler Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, kına, nişan, kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Şehler Düğün Salonu Hakkında

Aydın’da uygun fiyatlarla kaliteyi buluşturduğumuz düğün salonumuzda, hayalinizde düğünü gerçekleştirmek için güzel fırsatlar sunmaktayız. Şehler Düğün Salonu Çine Belediyesine bağlı bir salon olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Çine’de merkezi bir konumda yer alan salonumuza rahatlıkla ulaşabilir, mevkiisi sayesinde kolay bulabilirsiniz.

Salonumuz bir hayli büyük bir alana sahip. Kapasite olarak herhangi bir sorun yaşamayacağınız belirtmek isteriz. Yüksek tavanımız ile ferah bir ortamda organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Şık led ışıklandırmalarımız, perdelerimiz ve renkli dekorlarımız ile salonumuzdaki detaylara önem verdiğimizi göreceksiniz. Geniş bir pistimiz bulunuyor. Hem hareket imkânı hem de eğlencenin daha kaliteli bir hale geleceğini söyleyelim. Salonumuzda masa ve sandalyelerimiz sağ ve sol bölüme düzenli bir şekilde yerleştiriliyor. Ortadaki bölüme ise ince ve uzun bir kırmızı halı seriyoruz. Sevdiklerinizin bakışları arasında, görkemli bir şekilde salona giriş yapacaksınız.


Personellerimiz organizasyonunuz boyunca sizinle güler yüzlü bir şekilde ilgilenecekler. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için var gücümüzle çalıştığımızı belirtelim. Bu organizasyonlarınız için bizimle önceden iletişime geçtiğiniz zaman, planlı ve düzenli bir yol izliyoruz. İstediğiniz detayları bizimle paylaşıyorsunuz ve bunları karşılıklı konuşarak çözüyoruz. Gelecek kişi sayısını, oturma düzenini ve bunun gibi ayrıntıları bizimle paylaştığınız anda hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz.


Salonumuzun altyapısı birçok organizasyon için elverişli durumda. Şehler Düğün Salonu Çine’de düğünleriniz dışında kına, nikah, doğum günü partileri, mezuniyet balo ve yemekleri, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler, iş toplantı ve yemekleri gibi organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapabiliyoruz. Bu zamana kadar sayısız organizasyon gerçekleştirmenin verdiği tecrübe ile sizin de organizasyonunuz için hizmet etmeye hazırlanıyoruz. Deneyimlerimizi sizinle paylaşacak ve kusursuz bir gece geçirmenizi sağlayacağız.


Ekonomik olarak da uygun olduğumuzu ve uygun fiyatlarla düğününüzü gerçekleştirebildiğinizi söyleyelim. Bu fırsatlardan faydalanmak istersen bizimle formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mahallesi, Şehler Cd No:119, 09520 Çine/Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.