Düğün Salonları Aydın

Sefer'in Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sefer'in Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL

Sefer'in Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Sefer'in Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir dışında
Manzara
Park manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Sefer'in Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sefer'in Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sefer'in Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sefer'in Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sefer'in Düğün Salonu düğün dışında kına, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

1.000'den fazla

Sefer'in Düğün Salonu Hakkında

Sefer’in Düğün Salonu, Aydın’ın merkezinde şık davet salonuyla mutlu çiftlerin bu en anlamlı günlerine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyor. Merkezi konumdaki kolay ulaşımlı davet alanımızda deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle çalışıyoruz. Aydın’da düğün salonları arasında hizmetimizin kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle fark yaratıyor, her şeyin hayallerinizdeki gibi olmasını kendimize görev ediniyoruz.

Davet Alanları

Birlikteliğini evlilikle taçlandırmak isteyen çiftlerimizin düğünleri için kapalı davet alanımızı kullanıyoruz. Geniş camlarıyla aydınlık bir ortama sahip olan salonumuz, 300 kişilik davetli kapasitesiyle hizmet veriyor. Salonumuzda sevdiklerinizle rahatça eğlenebileceğiniz dans alanı ve sahnemiz bulunuyor. Salonumuzda yer alan klimamızla da siz gönlünüzce eğlenirken havanın ortamın havasının sürekli temiz ve ferah kalmasını sağlıyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzun dekorasyonunda canlı renkleri öne çıkardığımız, hareketli bir ortam yaratıyoruz. Oturma düzenimiz için ince uzun masalarımızı kullanıyor, bu masalarımızı pembe tül giydirilmiş konforlu sandalyelerimizle destekliyoruz. Masalarımıza parlak beyaz masa örtüleri seriyor, küçük dekoratif ürünler ve rengarenk çiçeklerle hareketli ve şık bir süsleme yapıyoruz. Dekorasyonumuzdan yeşilliği eksik etmiyor, sahnemizin yanına konumlandırdığımız uzun yemyeşil bitkilerimizle ortama doğal bir hava da kazandırıyoruz.

Salonumuzdaki gelin damat masasının arkasındaki duvarda yer alan papatya desenleri de ortama doğal bir hava kazandırıyor. Çiftimizin masasının bulunduğu yeri beyaz tül bağlamaları ve çiçeklerle süslüyor, uçuş uçuş ve romantik bir ortam yaratıyoruz. Salona etkili bir giriş yere kırmızı halı seriyor ve bembeyaz çiçeklerle süslemiş gelin yollarıyla süslüyoruz. Yine beyaz çiçeklere bezenmiş gelin takımızla da etkileyici bir görüntü elde ediyoruz.

Hizmetler

Sefer’in Düğün Salonu, Aydın düğün mekanları arasından tecrübesi ve sunduğu kaliteli hizmetlerle ayrılıyor. Düğününüz boyunca tüm detaylarla ilgilenen organizasyon sorumlumuz organizasyon akışının pürüzsüz olmasını sağlıyor. Düğününüz coşku ve eğlence dolu geçsin istiyor, bu yüzden de tüm ses, ışık ve sahne düzenlemelerini yapıyoruz. Lezzetli ikramlarımızla taçlandırdığımız düğününüzden önce isterseniz menü tadımı yapabiliyor ve yapmak istediğiniz değişiklikleri öğreniyoruz.

Sefer’in Düğün Salonu, kusursuz bir düğün hayali kuran çiftlerimizin hayallerini gerçeğe çeviriyor. Hizmetlerimiz sadece düğünle kısıtlı kalmıyor; küçük çaptaki etkinliklerinizden büyük kurumsal davetlere kadar her türlü organizasyonda en kaliteli hizmetimizle yanınızda oluyor, Aydın Merkez düğün salonları arasından öne çıkıyoruz. Eğer siz de Sefer’in Düğün Salonu’nu tercih eder ve bir an önce düğününüzü planlamaya başlamak isterseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Umurlu Girişi Petrol Ofisi Üstü

 • Haritadaki Konumu

  Sefer'in Düğün Salonu Yol Haritası

Sefer'in Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Nilay & Ramazan

Düğün Tarihi: 20.10.2016

10 yıldır hizmet veren Sefer Abimizin nişan olmak üzere yanına gittik bir esnaf olmaktan ziyade bir Abi gibi davranmıştı sanki ailemizden biriydi 18-19 tarihleri dolu olduğu için 20 ekim için kendisinden söz aldık neticede orada bir performans sergilendiği için pazartesi dinlenip salı günü bizim... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.