Sanka Grup Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sanka Grup Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Sanka Grup Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Sanka Grup Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sanka Grup Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Sanka Grup Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Sanka Grup Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Sanka Grup Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Sanka Grup Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sanka Grup Düğün Salonları 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sanka Grup Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sanka Grup Düğün Salonları düğün dışında bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, baby shower, kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, parti, nişan, sünnet düğünü, doğum günü ve piknik hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Sanka Grup Düğün Salonları Hakkında

2006 yılından beri hizmet veren organizasyon ekibimiz Sanka Grup Düğün Salonları ismiyle hizmet vermeye devam ediyor. Bununla beraber ekibimizin catering sektöründeki tecrübesi de önemli avantaj olarak öne çıkıyor. 15 yıldır düğünlere ev sahipliği yapan Sanka Grup Düğün Salonları’nda hem açık hem de kapalı davet alanları bulunuyor. Mekanımızda yemekli ve yemeksiz düğün paketi seçenekleri de sunuyoruz.

Davet Alanları

Aydın Efeler düğün salonlarından Sanka Grup’ta 5 farklı davet alanı yer alıyor:

●Kapalı davet alanlarımız olan Yeni Otobüs Terminalinde bulunan Büyük ve Ufak olmak üzere 2 Salonumuz Mevcuttur Büyük Salonumuz 1000 kapasiteli olup küçük salonumuz 400 kapasitelidir..

●Kapalı davet alanlarımız Yeni Otobüs Terminalinin Avm bölümünün 2. Katında yer almaktadır. Kapalı alanlarımız son teknoloji ile donanımlıdır. Son teknoloji havalandırma ve Klima sistemlerine Sahiptir. Kapalı Salonlarımızda Kolon Yoktur, Panoromik görüntüye sahiptir, etrafı camlı tavan yüksekliği 8 Metre'dir.

●Açık davet alanımız 750 kişilik kapasitesiyle katılımcısı çok olan düğünler için oldukça uygun.
Bahçemiz ağaçlarla kaplı alanıyla doğayla iç içe olmaktan hoşlanan çiftlerin dikkatini çekiyor.

●Terasımızda 300 ila 400 kişilik kapasitemiz bulunuyor.

●Havalandırmalı kapalı alanımıza 150 kişi davet edebilirsiniz.

Dekorasyon

Mekanımızda 3 çeşit dekorasyon alternatifi sunuyoruz.

●Açık ve Kapalı alanlarımızın dekorasyonunda çiçekler gibi bohem detaylardan faydalanıyoruz. Misafirlerinizi yuvarlak davet masalarında ağırlıyor, sandalyelerimizi giydiriyoruz. Sandalyelerde tül süslemeleri de kullanabiliyoruz.

●Teras alanımızda da yuvarlak banket masalarından ve giydirilmiş sandalyelerden yararlanıyoruz. Çiçek süslemeleri de mekanımızın doğal atmosferiyle uyum sağlıyor.

●Açık ve Kapalı davet alanlarımızda beyaz öne çıkıyor. Burada da konuklarınızı yuvarlak masalarda misafir ediyor, sandalyelerimizi beyaz kumaşlarla giydiriyoruz. Çiçek ve şamdan süslemelerimiz de bulunuyor.

Hizmetler

Aydın düğün salonları arasında sunduğumuz hizmetlerle de çiftlerin beğenisini kazanıyoruz. Çiftimiz dilerse organizasyon hizmetlerini dışarıdan getirebiliyorlar. Bununla beraber tüm organizasyon hizmetlerini firmamızdan da talep edebilirsiniz. Ses ve ışık sistemleri de mekanımızda halihazırda bulunuyor. Canlı müzik eğlencesi düşünüyorsanız anlaşmalı orkestramızla bu hizmeti de veriyoruz. Mekanımızda gelin odası da mevcut.

Gelin ve damadı kafe içerisindeki özel alanımızda ağırlıyoruz. Sanka Grup Düğün Salonları’nda çiftin istediği menüleri kendi bünyemizde hazırlayabiliyoruz. Çiftin istekleri doğrultusunda her türlü menüyü çıkarabiliyoruz. Buna ek olarak çiftimizin menüde değişiklik yapma özgürlüğü de bulunuyor. Düğün sahipleri arzu ederse catering hizmetini dışarıdan da getirebilirler. Mekanımızda otopark alanı da sizi bekliyor.

Sanka Grup Düğün Salonları farklı davet alanı alternatifleriyle diğer Aydın düğün mekanlarından ayrılıyor. Mekanımızda erken anlaşmalara özel avantajlar da sunuyoruz. Ayrıca peşin yapılan ödemelerle çeşitli kolaylıklar da sağlıyoruz. Sanka Grup Aydın düğün salonu fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz ‘Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurabilir veya sayfada paylaştığımız telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mesrutiyet mah. Atatürk bulv. No:6

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sanka Grup Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.