Orkide Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Çine, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Orkide Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Orkide Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Orkide Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Orkide Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

{Orkide Düğün Salonu} düğün fiyatları ne kadar?

Orkide Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Orkide Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


{Orkide Düğün Salonu} kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Orkide Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{Orkide Düğün Salonu} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Orkide Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kına, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Orkide Düğün Salonu Hakkında

Aydın’da kapasitesi fazla, fiyatı uygun ve her detayıyla kaliteli bir düğün salonu arayışı içindeyseniz size iyi bir haberimiz var. Çine Orkide Düğün Salonu, konuklarımızın en özel anlarına ev sahipliği yapmak için hazır. Çine’de yer alan düğün salonumuz, merkezi bir konumda yer alıyor. Ana yol kenarında kalan ve ulaşım konusunda hiçbir problem yaşamadan gelebileceğiniz bir salon olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Özel araçlarınızla bizi tercih ederseniz de park konusunda sıkıntı yaşamayacağınızı belirtelim.


Kaliteli ve güvenli hizmetin adresi Orkide Düğün Salonu, sadece düğünlerinize değil kına, nişan, nikah, sünnet, iş toplantı ve yemekleri, doğum günleri, kurumsal faaliyetler ve bunun gibi özel organizasyonlarınıza da rahatlıkla ev sahipliği yapabilmekteyiz. Hayalinizdeki organizasyonları eksiksiz olarak gerçekleştirecek ve buradan mutlu ayrılmanızı sağlayacağız.


1000 kişilik kapasitemiz ile kalabalık ailelerin de rahatlıkla tercihi olabiliyoruz. Bu 1000 kişilik salonumuzda organizasyonunuz için sizinle planladığınız tarihten önce iletişime geçiyoruz. Gelecek kişi sayısı, müzikler, pasta ve birçok detayı netleştiriyor, gecenizi nasıl istiyorsanız o şekilde gerçekleştirmek için netleştiriyoruz. Masa ve sandalyelerin süslemesi konusunda istediğiniz tarz ve rengi dikkate alıyoruz. Hayallerinizdeki geceyi yaratmaya çalıştığımızı bilmenizi isteriz.


Binanın en üst katında bulunan düğün salonumuzda harika bir manzara eşliğinde düğününüzü gerçekleştireceksiniz. Düğün salonumuzda sizin için birçok fırsat sunuyoruz. Yemekli ve yemeksiz düğün paketlerimiz bulunuyor. Yemekli düğünlerinizde lezzetli tabakları konuklarınıza sunmaktayız. Yemeksiz düğün paketinde ise standart olarak kuru yemiş, kuru pasta, meşrubat ve düğün pastası ikramlarımız bulunuyor. Bu paketlerin fiyatları da farklılık göstermekte. Orkide düğün salonu fiyatlarının çok uygun olduğunu belirtmek isteriz. Evlilik yolundaki harcamalarınızı tahmin ediyoruz. Uygun fiyatlarla birçok fırsatın sunulduğu düğün salonumuzda unutulmaz bir düğün geçirmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çine, Hamitabat Mahallesi, 296. Sk., 09500 Aydın, Hamitabat Mahallesi, 09500 Çine/Aydın, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.