Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu Hakkında

Ege Bölgesi’nde bulunan Aydın’ın Sultanhisar ilçesine bağlı olan Atça’da hizmet veriyoruz. Atça şehir planı olarak Paris’teki Charles de Gaulle Meydanı’na benzemektedir. Atça modern şehir planlamasının Türkiye’de ilk uygulandığı yer olarak tarihte özel bir yere sahip. Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu olarak bu özel mimariye sahip beldemizde en özel organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Bir düğün salonunda olması gereken her şeyi düşünerek tasarladığımız mekânımızda aileniz ve sevdiklerinizle hiç sıkılmadan eğlenebileceğiniz bir ortam oluşturuyoruz.


Peki siz değerli çiftlerimiz için hangi hizmetleri veriyoruz?


Öncelikle tüm mevsim şatlarında rahatlıkla sizi ağırlayabildiğimiz açık ve kapalı alana sahibiz. Geniş kapasiteye sahip iki alanımızda da davetlilerinizi herhangi bir kısıtlamaya gitmeden davet edebilirsiniz. Masalarımız 10 kişilik düzende olup kalabalık aileler için uygun yapıya sahip. Ferah ve geniş bir alanda hizmet vermenin ayrıcalıklarını sizlere yaşatmak istiyoruz. Size mekân süslemeleri için seçenekler sunuyoruz. Birlikte karar kıldığımız renklerde masa ve sandalye giydirmeleri yapabiliyoruz. Salonumuzda farklı bir ambiyans yakalamak adına gelin yolu ve gelin masasıyla uyum içinde bir konsept oluşturuyoruz. Aynı zamanda gelin masanızı da süslerken arzu ettiğiniz küçük dokunuşlar ile dekoratif dokunuşlar yapabiliyoruz. Bu dokunuşları aksesuarlarla ve çiçeklerle yapıyoruz.


Bunların yanında yemekli organizasyonlarınızı çiftimiz ile önceden menüleri belirlemek şartı ile gerçekleştirebiliyoruz. Yemeksiz düğün tercihinizde ise çerez, yaş ve kuru pasta yanında içecek ikramımızlar konuklarınıza sunumlar yapıyoruz.


Düğün pastanızın kesimi için farklı seçenekler sunuyoruz ve şık, görkemli bir pasta kesimi gerçekleştiriyoruz. İkramlarımızı ve düğün pastanızın sunumlarını ise konuklarınıza hızlı, pratik ve işinde profesyonel ekibimizle büyük bir titizlik içinde gerçekleştiriyoruz.


Daha fazla bilgi almak ve Atça Düğün Salonu fiyatları arasında size özel tekliflerimizden yararlanmak için ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Atça Mah., Sultanhisar, Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.