Düğün Pastası İstanbul

Pastaloji

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Pastaloji Hakkında

Pastaloji doğumgünü, yıldönümü, özel günler yada düğün, nişan, söz gibi özel organizasyonlar için kişiye özel butik pastalar tasarlamaktadır.

Pastaloji’nin kurucusu ve şefi Caner Sağdıç, Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) Uluslararası Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik programını en iyi derece ile tamamladı ve ardından Aslı Börek’te 1 yıl süresince usta yardımcısı olarak çalıştı. 2010 yılı ilk aylarından itibaren Pastaloji markasını kurarak kişiye özel pasta tasarımları yapmaya başladı.

Pastaloji olarak düğün, nişan pastalarınızın seçiminde kişiye özel ve profesyonel hizmet vermekteyiz. Misafirlerimiz ile görüşmelerimiz Sahrayıcedit’te bulunan atölyemizde yapılmaktadır. En kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan sınırsız pasta seçeneği sunmaktayız. Görüşmelerimiz sırasında sunacağımız lezzetli örneklerimiz ile tadım denemeleri yaparak en doğru lezzete ulaşırız.

Hazırlayacağımız pastanın tasarımına karar vermek için isterseniz arşivimizdeki geniş katalog üzerinden seçim yapabileceğiniz gibi tamamen size özel olarak da pastanızı tasarlayabiliriz. Bunun için dilerseniz bize bir fikir, tema, herhangi bir fotoğraf ile ya da tasarımda yardımcı olabilecek bir örnek ile gelebilirsiniz.

Pastanızın hem lezzet olarak hem de görsel olarak seçimi eğlenceli bir süreçtir. İlk görüşme gününden teslimata kadar her adımda pastanızın büyük bir sevgiyle yapıldığından emin olabilirsiniz. Size sadece büyük günü beklemek kalır.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres::

    Sahrayıcedit Mah. İnönü Cad. İntaş Çamlık Sitesi No:8 B Blok Sahrayıcedit / Kadıköy

  • Haritadaki Konumu

    Pastaloji Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.