Pastaloji


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Pastaloji sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Pastaloji doğumgünü, yıldönümü, özel günler yada düğün, nişan, söz gibi özel organizasyonlar için kişiye özel butik pastalar tasarlamaktadır.

Pastaloji’nin kurucusu ve şefi Caner Sağdıç, Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) Uluslararası Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik programını en iyi derece ile tamamladı ve ardından Aslı Börek’te 1 yıl süresince usta yardımcısı olarak çalıştı. 2010 yılı ilk aylarından itibaren Pastaloji markasını kurarak kişiye özel pasta tasarımları yapmaya başladı.

Pastaloji olarak düğün, nişan pastalarınızın seçiminde kişiye özel ve profesyonel hizmet vermekteyiz. Misafirlerimiz ile görüşmelerimiz Sahrayıcedit’te bulunan atölyemizde yapılmaktadır. En kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan sınırsız pasta seçeneği sunmaktayız. Görüşmelerimiz sırasında sunacağımız lezzetli örneklerimiz ile tadım denemeleri yaparak en doğru lezzete ulaşırız.

Hazırlayacağımız pastanın tasarımına karar vermek için isterseniz arşivimizdeki geniş katalog üzerinden seçim yapabileceğiniz gibi tamamen size özel olarak da pastanızı tasarlayabiliriz. Bunun için dilerseniz bize bir fikir, tema, herhangi bir fotoğraf ile ya da tasarımda yardımcı olabilecek bir örnek ile gelebilirsiniz.

Pastanızın hem lezzet olarak hem de görsel olarak seçimi eğlenceli bir süreçtir. İlk görüşme gününden teslimata kadar her adımda pastanızın büyük bir sevgiyle yapıldığından emin olabilirsiniz. Size sadece büyük günü beklemek kalır.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi MURAT CANER SAĞDIÇ, Caner Sagdic Adres Sahrayıcedit Mah. İnönü Cad. İntaş Çamlık Sitesi No:8 B Blok Sahrayıcedit / Kadıköy
Kadıköy,
Evleneceklere Destek Hareketi
Pastaloji ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Pastaloji hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap