Lovie Patisserie

E-posta Gönder

Lovie Patisserie Genel Özellikler

 • Minimum Dilim Başı Fiyatı

  10-30 TL

 • Maksimum Dilim Sayısı

  250

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Lovie Patisserie Özellikler

 • Özellikler

  Özel Tasarım, Cupcake

Lovie Patisserie Sıkça Sorulan Sorular

 • Karşılanan özel talepler neler?

  Glutensiz, Yumurtasız


 • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

  Gerçek pasta

Lovie Patisserie Hakkında

Ben Lovie Patisserie’nin sahibi Ebru İpek Erköse. Amerika’da ve Le Cordon Bleu’da mutfak sanatları üzerine eğitimler aldım. Yani, mektepliyim. 2012 yılından beri özel günler için pastalar, cupcake ve kurabiye gibi hamur işleri hazırlıyorum. Kadınların iş hayatında varlığını sürdürmesinden yanayım. Kendim de bir kadın girişimciyim. İmalathanemin mutfağında üç kadın personel çalışıyor. Caddebostan’daki kafem Lovie ile ilgilenen çalışanım ise tek erkek çalışanım.

Birbirinden özel düğün pastalarını tasarlamak ve yapmak en keyif aldığım işlerin başında geliyor. Düğün pastası hazırlıklarına başlarken çiftlerin genelde ilk sorduğu sorular fiyatla ilgili oluyor. Oysa ben fiyatın en son konuşulmasından yanayım. Önemli olan, hayallerin ve beklentilerin karşılık bulması. Kafanızdakilerden yola çıkabildiğim gibi sosyal medyada görüp beğendiğiniz pasta modellerini de yapabiliyorum. Kullanılacak iç malzemeden pasta dışının giydirmesine kadar tüm detayları sizinle beraber belirliyoruz. Pastalarım şeker hamuruyla kaplı olabildiği gibi kreması, keki ve meyveleri gözüken çıplak pastalar (naked cake) da yapıyorum. Çalışma takvimim oldukça yoğun. Bu yüzden davetinizden en az 1 ay önce bana ulaşabilirseniz çok sevinirim.

Sadece düğün pastaları değil; nişan, doğum günü, yıl dönümü ve baby shower gibi özel günleriniz için pasta ve hamur işleri hazırlıyorum. Hatta misafir oturmalarınız için kurabiyeler ve tuzlu kirişler de yapıyorum. Hafta içinin yanı sıra hafta sonları da hizmet veriyorum. Kafem ise öğlen 13.00’da açılıyor ve gece 24.00’a kadar çalışıyor. Mekanımda butik kutlamalar düzenleyebilmeniz de mümkün oluyor.

Tüm hizmet içeriklerim ve fiyat seçeneklerimle ilgili detaylı görüşme yapmak için benimle irtibata geçebilirsiniz! Bunun için sayfanın üst kısmındaki Caddebostan pastacısı Lovie Patisserie’ye ait iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.