Kazanoğulları Pastaneleri

1

E-posta Gönder

0216 706 6723

Düğün Pastası

Kategori

250

Maks. Dilim Sayısı

10-30 TL

Min. Dilim Fiyatı

Ümraniye, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 10-30 TL
  • Maksimum Dilim Sayısı 250
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Ücretsiz Tadım, Özel Tasarım, Pasta Büfesi, Şeker Büfesi

Sorular

  • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi? Gerçek pasta

Hakkında

1987 yılından beri Kazanoğulları Pastanesi olarak İstanbul Ümraniye’de hizmet veriyoruz. Köklü bir geçmişe sahibiz. İşimizi her daim titizlikle ve severek yapıyoruz. Özel günlerinizi tatlandırmak, beklentilerinizi karşılamak ve sizi memnun etmek için özenle çalışıyoruz.

Kazanoğulları Ümraniye Küçüksu Caddesi’nde merkezi bir konumda bulunuyor. Kalitemizden bir an olsun ödün vermeden birbirinden lezzetli ürünleri sizin için özel olarak hazırlıyoruz. Her damak zevkine hitap ediyoruz. Size uzun yıllardır memnuniyetle hizmet vermemizin haklı gururunu her zaman içimizde yaşıyoruz. 30 seneyi aşkın süredir pastacılık sektöründe bulunabilmek takdir edersiniz ki büyük bir başarı. Eski müşterilerimizin memnuniyeti, aldığımız yoğun ilgi bizi hep bugünlere kadar getirdi. İnanıyoruz ki bundan sonra da her şey çok güzel bir şekilde ilerleyecek.

Güne daha çok erken saatlerden itibaren müşterilerimizin yoğun ilgisiyle başlıyoruz. Güler yüzlü bir şekilde sizi karşılıyoruz. Eşsiz sunumlarımızı size sunmanın sevinci ve gururunu yaşıyoruz. Her zaman en kaliteli malzemeleri kullanıyor ve günlük olarak tatlarımızı hazırlıyoruz. Yaş pasta, tatlı, kurabiye, sütlü tatlılar, porsiyon tatlılar, fıstıklı ve cevizli baklava ile kuru pasta gibi çok sayıda çeşidimizi hijyenik ve bir o kadar da sağlıklı bir ortamda üretiyoruz. Hazırladığımız tatları size güzel sunumlarla servis ediyoruz.

Bizden nasıl bir hizmet almak istediğinizi önceden anlatabilir, beklentilerinize uygun bir düğün pastasına sahip olabilirsiniz. Bize pastanın dış görünüşünden, yazılacak yazılardan, içeriğinde kullanılacak malzemelerden bahsedebilirsiniz. Kazanoğulları menüsünün içeriği oldukça zengin. İstediğiniz hamur işi hizmetini kısa sürede hazırlayarak size teslim edebiliyoruz. Bizim için önemli olan sizi memnun edebilmek.

Siz de Kazanoğulları pasta fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Mehmet Altınbaş

  • Telefon: 0216 706 6723
  • Adres: Yamanevler Mahallesi Küçüksu Caddesi No : 14-3

Kazanoğulları Pastaneleri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!