Düğün Pastası İstanbul

Candy Fırınım

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Candy Fırınım Hakkında

87 yılında İstanbul'da doğup, henüz 6 yaşındayken Çanakkale'ye taşınmak zorunda kalan ben, sonrasında iş hayatı sebebiyle doğduğum şehre geri döndüm. Bu koca şehirde ben de herkes gibi zaman zaman boğulsam da, hayatın zor yanlarını bir kenara bırakıp, en ufak şeylerden bile büyük mutluluklar çıkarmaya çalışıyorum. Müziği, şarkı söylemeyi, gezmeyi, doğanın tüm güzelliklerini keşfetmeyi seven biriyim.

Aklıma her estiğinde pasta, kurabiye yapmayı; aynı zamanda sevdiklerime de ikram etmeye bayılıyorum. Uzun yıllar kimyasal ham madde sektöründe çalıştığım için, hangi ürün daha sağlıklı, hangi firma katkı maddelerinden uzak duruyor, zamanla öğrendim. Bu bilgilerimi de mutfağımda hazırladığım ürünlerimde özenle uyguluyorum.

Emek kokan, şipşirin ürünler ortaya çıkarmayı kafaya koyduğum gün, butik pastacılık dünyasında buldum kendimi. Bu aşamada yakınlarımın desteğini de unutmamam gerek, sayelerinde vermiş olduğum karar neticesinde, tüm çalışmalarımı sizlerle paylaşacak olmanın mutluluğunu ve heyecanını ilk günkü gibi yaşıyorum.

Bu heyecanıma ortak olmak, özel anlarınızı daha değerli kılmak ve sevdiklerinize leziz sürprizler yapmak istiyorsanız; biraz hayal gücü ve bolca sevgi ile yoğurulmuş, kişiye özel olarak hazırlanan tüm ürünler ve daha fazlası için, Candy Fırınım’da sizleri bekliyor olacağım.

Kocaman Sevgiler,
Mehtap Küçük Yıldız

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Bostancı, Kadıköy

  • Haritadaki Konumu

    Candy Fırınım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.