Düğün Pastası İstanbul

Arkadaş Pasta & Çiçek

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Arkadaş Pasta & Çiçek Hakkında

Bizim dostluğumuz 26 yıl önce ıstanbul Erkek Lisesi'nde öğrenciyken başladı.1979'da ıEL'den mezun olduğumuzda, Banu, Mimar Sinan Üniversitesi'nde iç mimarlık öğrenimini seçti.1984'te mezun oldu. Aynı yıl Melal ı.Ü.ıktisat Fakültesi'ni bitirdi. Tekstil firmasında müşteri temsilciliği yapmaya basladi. Banu ise 1985 yılında Geta Genel Tasarım'ı kurdu. Stand, ev, dükkan, tekne projelendirilmesi ile başlayan işler büyüyüp motor, yat üretimi ve tekne ihracina kadar gelişti.

Banu 1994'te çocukluğundan beri hobi olarak ilgilendiği pastacılık alanında kendini daha çok geliştirmeyi hedefledi. 1995'te Unipro kursuna katıldı. 1995-98 yıllarında iki yıl Carrefour çiçek reyonu için çiçek düzenlemeleri ve amatör peyzaj çalışmaları yaptı. 1999'da Fransa'ya gidip Cordon Bleu pastacılık okulunda eğitimini tamamladı. Bu dönemde Melal seramik çalışmaya basladı.10 yıldır seramik hamuruna şekil vermenin yanısıra 3 oğlunu da yetiştirdi.

2001 Ocak ayı geldiğinde arkadaş'ı kurmaya hazırdık. Dostluğumuza gösterdiğimiz özenin, birbirimize duyduğumuz güvenin işimizi de huzurlu, özenli ve yaratıcı kılacağını biliyorduk. Çocuklarımıza yedirdiğimiz pasta, kek ve kurabiyeler taze, katkısız ve doğaldı. Aynı titizliği işimize de taşıdık.

Sonuçta, arkadaş pasta & çiçek, özel günleriniz için güvendiğiniz ve yaratıcılığı ile ünlenen bir işletme oldu.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres::

    Eflatun sok. 3/1 Feneryolu

  • Haritadaki Konumu

    Arkadaş Pasta & Çiçek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.