Arkadaş Pasta & Çiçek

Arkadaş Pasta & Çiçek


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Arkadaş Pasta & Çiçek sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Bizim dostluğumuz 26 yıl önce ıstanbul Erkek Lisesi'nde öğrenciyken başladı.1979'da ıEL'den mezun olduğumuzda, Banu, Mimar Sinan Üniversitesi'nde iç mimarlık öğrenimini seçti.1984'te mezun oldu. Aynı yıl Melal ı.Ü.ıktisat Fakültesi'ni bitirdi. Tekstil firmasında müşteri temsilciliği yapmaya basladi. Banu ise 1985 yılında Geta Genel Tasarım'ı kurdu. Stand, ev, dükkan, tekne projelendirilmesi ile başlayan işler büyüyüp motor, yat üretimi ve tekne ihracina kadar gelişti.

Banu 1994'te çocukluğundan beri hobi olarak ilgilendiği pastacılık alanında kendini daha çok geliştirmeyi hedefledi. 1995'te Unipro kursuna katıldı. 1995-98 yıllarında iki yıl Carrefour çiçek reyonu için çiçek düzenlemeleri ve amatör peyzaj çalışmaları yaptı. 1999'da Fransa'ya gidip Cordon Bleu pastacılık okulunda eğitimini tamamladı. Bu dönemde Melal seramik çalışmaya basladı.10 yıldır seramik hamuruna şekil vermenin yanısıra 3 oğlunu da yetiştirdi.

2001 Ocak ayı geldiğinde arkadaş'ı kurmaya hazırdık. Dostluğumuza gösterdiğimiz özenin, birbirimize duyduğumuz güvenin işimizi de huzurlu, özenli ve yaratıcı kılacağını biliyorduk. Çocuklarımıza yedirdiğimiz pasta, kek ve kurabiyeler taze, katkısız ve doğaldı. Aynı titizliği işimize de taşıdık.

Sonuçta, arkadaş pasta & çiçek, özel günleriniz için güvendiğiniz ve yaratıcılığı ile ünlenen bir işletme oldu.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Banu Gurel, Meral Aloglu Adres Eflatun sok. 3/1 Feneryolu
Kadıköy,
Evleneceklere Destek Hareketi
Arkadaş Pasta & Çiçek ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Arkadaş Pasta & Çiçek hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap