Düğün Organizasyon Nevşehir

Uzay Müzik Organizasyon

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

Uzay Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Uzay Müzik Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Uzay Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Uzay Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Uzay Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Uzay Müzik Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Uzay Müzik Organizasyon ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Uzay Müzik Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Kaliteli organizasyon "

Uzay Müzik Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Uzay Müzik Organizasyon restoran, havuz başı düğünü, bahçe/kır düğünü, düğün salonu, kulüp/davet alanı, balo salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Uzay Müzik Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Uzay Müzik Organizasyon modern, sade, klasik, görkemli, romantik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Uzay Müzik Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Uzay Müzik Organizasyon düğün organizasyonu dışında doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, nişan, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Uzay Müzik Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Uzay Müzik Organizasyon mekan giydirme, fotoğraf ve video, işık ve ses ekipmanları, dekor, dj, sanatçı, masa / sandalye temini, kına gecesi, süsleme, çiçek hizmetlerini vermektedir.

Uzay Müzik Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Uzay Müzik Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Uzay Müzik Organizasyon Hakkında

Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz firmamız Uzay Müzik Nevşehir çapında hizmet vermeye devam ediyor. Düğünler başta olmak üzere; nişan, kına, sünnet ve doğum günü gibi her türden özel gün için organizasyon desteği veriyoruz. Fakat bu yazıda daha çok düğünlerle ilgili bilgi hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz.

Düğününüzü ister bir otelde elit bir davet şeklinde, ister bir kır bahçesinde nezih bir tören, ister bir salonda eğlenceli bir şölen isterseniz de evinizin önünde samimi bir etkinlik şeklinde gerçekleştirebiliyoruz. Yani kısacası zaman ve mekan fark etmeksizin siz her nereye istiyorsanız oraya geliyoruz. Bahsettiğimiz her alana uygun olarak sunduğumuz konseptlerimizi yine size danışarak zevkinizde uyacak şekilde yapıyoruz. Peki, biz düğünler için tam olarak neler sunuyoruz? Merak ediyorsanız buyurun anlatalım.

Bir düğünü a’dan z’ye her bir gereksinimini düşünerek hiçbir detayını atlamadan düzenleyebiliyoruz. Seçtiğiniz bir mekanı bize boş olarak teslim ettiğiniz takdirde tam bir düğün şölenine çevireceğimizden emin olabilirsiniz. Çeşit çeşit masa ve sandalye seçeneklerimizden dilediğiniz modeli alana kurarak oturma düzenini oluşturuyoruz. Seçtiğiniz konsepte uygun renkler ve dekoratif aksesuarlar kullanarak ortamı süslüyoruz. İmzamız haline gelen son derece şık bir gelin ve damat masası kuruyor, dileyenlere gelin yolu da yapıyoruz. Şamdanlar, çiçekler ve benzeri detaylarla atmosferin görselliğine katkıda bulunuyoruz.

Doyasıya eğlenebilmeniz için çözüm ortağımız olan müzisyen arkadaşlarımızı düğün orkestrası olarak ayarlıyor ve kurduğumuz kaliteli ses sistemi ile geniş repertuvarların birleşimi sayesinde konuklarınızı dans ettiriyoruz. En mutlu anlarınızın kaybolmaması için fotoğraf ve video çekimi ekiplerimizi de alanda hazır halde tutuyoruz. Eğer yemekli bir organizasyon olacaksa damak zevkinize ve bütçenize uygun bir menü ile catering hizmetinizi de veriyor, deneyimli garsonlarımızla servisinizi yapıyoruz.

Uzak Müzik Organizasyon olarak Nevşehir düğün organizasyon firmaları arasında kaliteyi uygun fiyatla buluşturmak için gereken her şeyi yapıyoruz. Fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres::

    Karasoku Mah. Süer Sk. No:53

  • Haritadaki Konumu

    Uzay Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.