Uzay Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

Uzay Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

Uzay Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Uzay Müzik Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Uzay Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Sanatçı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Kaliteli organizasyon


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Düğün Salonu

Tüm Sorular

Uzay Müzik Organizasyon Hakkında

Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz firmamız Uzay Müzik Nevşehir çapında hizmet vermeye devam ediyor. Düğünler başta olmak üzere; nişan, kına, sünnet ve doğum günü gibi her türden özel gün için organizasyon desteği veriyoruz. Fakat bu yazıda daha çok düğünlerle ilgili bilgi hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz.

Düğününüzü ister bir otelde elit bir davet şeklinde, ister bir kır bahçesinde nezih bir tören, ister bir salonda eğlenceli bir şölen isterseniz de evinizin önünde samimi bir etkinlik şeklinde gerçekleştirebiliyoruz. Yani kısacası zaman ve mekan fark etmeksizin siz her nereye istiyorsanız oraya geliyoruz. Bahsettiğimiz her alana uygun olarak sunduğumuz konseptlerimizi yine size danışarak zevkinizde uyacak şekilde yapıyoruz. Peki, biz düğünler için tam olarak neler sunuyoruz? Merak ediyorsanız buyurun anlatalım.

Bir düğünü a’dan z’ye her bir gereksinimini düşünerek hiçbir detayını atlamadan düzenleyebiliyoruz. Seçtiğiniz bir mekanı bize boş olarak teslim ettiğiniz takdirde tam bir düğün şölenine çevireceğimizden emin olabilirsiniz. Çeşit çeşit masa ve sandalye seçeneklerimizden dilediğiniz modeli alana kurarak oturma düzenini oluşturuyoruz. Seçtiğiniz konsepte uygun renkler ve dekoratif aksesuarlar kullanarak ortamı süslüyoruz. İmzamız haline gelen son derece şık bir gelin ve damat masası kuruyor, dileyenlere gelin yolu da yapıyoruz. Şamdanlar, çiçekler ve benzeri detaylarla atmosferin görselliğine katkıda bulunuyoruz.

Doyasıya eğlenebilmeniz için çözüm ortağımız olan müzisyen arkadaşlarımızı düğün orkestrası olarak ayarlıyor ve kurduğumuz kaliteli ses sistemi ile geniş repertuvarların birleşimi sayesinde konuklarınızı dans ettiriyoruz. En mutlu anlarınızın kaybolmaması için fotoğraf ve video çekimi ekiplerimizi de alanda hazır halde tutuyoruz. Eğer yemekli bir organizasyon olacaksa damak zevkinize ve bütçenize uygun bir menü ile catering hizmetinizi de veriyor, deneyimli garsonlarımızla servisinizi yapıyoruz.

Uzak Müzik Organizasyon olarak Nevşehir düğün organizasyon firmaları arasında kaliteyi uygun fiyatla buluşturmak için gereken her şeyi yapıyoruz. Fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Karasoku Mah. Süer Sk. No:53

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Uzay Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.