Düğün Organizasyon Nevşehir

Şan Organizasyon

  • Min. Fiyat
    400-600 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Şan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Şan Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Şan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Şan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Şan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Şan Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Şan Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Şan Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Çiftlerin isteğine göre organizasyon stilimiz değişmektedir."

Şan Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Şan Organizasyon düğün organizasyonu dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, piknik, parti, baby shower, doğum günü, nişan, sünnet düğünü, bayi toplantısı organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Şan Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Şan Organizasyon havai fişek, süsleme, mekan giydirme, servis ve hizmet elemanı, pasta, fotoğraf ve video, masa / sandalye temini, lcv hizmeti, davetiye, çiçek, sanatçı, kapalı çadır, araç kiralama, kına gecesi, dj, işık ve ses ekipmanları hizmetlerini vermektedir.

Şan Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Şan Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

Şan Organizasyon Hakkında

Düğün organizasyonlarında birçok detay var. Düğün planlanması yaparken evlenecek olan çiftlerin kafaları karışıyor. İşte biz bu konuda evlenmek üzere olan çiftlere yardım etmek için Nevşehir düğün organizasyon firması olarak kurulduk. Kusursuz düğünler organize etmek istiyoruz. Gelin arabasından başlayarak düğünün bitimine kadar aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti sağlıyoruz. Düğün organizasyonlarında hizmetimize ilk olarak düğünün gerçekleşeceği mekânın dekorasyonundan başlıyoruz. Örneğin masa düzeninizde sizlere örnek masalar hazırlayabiliriz. En çok tercih edilen Napolyon ve beyaz lake sandalyelerle aynalı masaları birleştiriyoruz. İthal çiçeklerimizle görsel bir şölen yaratmaya çalışıyoruz. Bütçenize göre çiçek seçeneklerimiz değişiklik gösteriyor ve biz bu düğünü unutulmaz kılmak için uğraşıyoruz.

Açık alanda şölen masalarınızı hayal edin. Birbirinden lezzetli yemeklerimiz ile misafirlerinize hizmet sağlarken, o gece müzik hiç durmayacak. Kapalı düğün mekanlarını çiçeklerle donatabilir, çiçek bahçelerinde hissedebilirsiniz. Kötü hava koşullarını dert etmenize gerek yok çünkü kapalı alanda yaptığımız organizasyonlarla beraber oluşturduğumuz temalarla hayal ettiğiniz yerlere götürebiliriz. Kapalı alanlarda oluşturduğumuz tavan dekorları ile bunu daha iyi hissedeceksiniz. Sağladığımız hizmetlerimizi kiralayabilir, düğün mekânı gelin yolu taklarınızı, sandalye ve masalarınızı bizden temin edebilirsiniz.

Nevşehir’de yemekli düğün konseptleri ile evlenecek olan çiftlere en taze ve en iyi malzemelerimizle hazırladığımız menüleri misafirleriniz çok beğenecek. Düşlediğiniz pasta, deneyimli servis ve hizmet elemanlarımız tarafından servis edilecek. Fiyatlarımız, taleplerinize ve isteklerine göre değişiyor. Kişi başı 30-40 TL’den başlayan fiyatlılarımızı ile paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Siz sadece formu doldurun, biz organizasyon sorumlumuz ile düğününüzü planlayalım.

İletişim

  • Adres:

    Nevşehir/Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Şan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.