Şan Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

30-40 TL

Min. Fiyat

Ürgüp, Nevşehir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Çiçek, Davetiye, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Çiftlerin isteğine göre organizasyon stilimiz değişmektedir.

Önerilen Firmalar

Referans Ajans Organizasyon
60 8 10

Merkez

Referans Ajans Organizasyon

30-40 TL

Hakkında

Düğün organizasyonlarında birçok detay var. Düğün planlanması yaparken evlenecek olan çiftlerin kafaları karışıyor. İşte biz bu konuda evlenmek üzere olan çiftlere yardım etmek için Nevşehir düğün organizasyon firması olarak kurulduk. Kusursuz düğünler organize etmek istiyoruz. Gelin arabasından başlayarak düğünün bitimine kadar aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti sağlıyoruz. Düğün organizasyonlarında hizmetimize ilk olarak düğünün gerçekleşeceği mekânın dekorasyonundan başlıyoruz. Örneğin masa düzeninizde sizlere örnek masalar hazırlayabiliriz. En çok tercih edilen Napolyon ve beyaz lake sandalyelerle aynalı masaları birleştiriyoruz. İthal çiçeklerimizle görsel bir şölen yaratmaya çalışıyoruz. Bütçenize göre çiçek seçeneklerimiz değişiklik gösteriyor ve biz bu düğünü unutulmaz kılmak için uğraşıyoruz.

Açık alanda şölen masalarınızı hayal edin. Birbirinden lezzetli yemeklerimiz ile misafirlerinize hizmet sağlarken, o gece müzik hiç durmayacak. Kapalı düğün mekanlarını çiçeklerle donatabilir, çiçek bahçelerinde hissedebilirsiniz. Kötü hava koşullarını dert etmenize gerek yok çünkü kapalı alanda yaptığımız organizasyonlarla beraber oluşturduğumuz temalarla hayal ettiğiniz yerlere götürebiliriz. Kapalı alanlarda oluşturduğumuz tavan dekorları ile bunu daha iyi hissedeceksiniz. Sağladığımız hizmetlerimizi kiralayabilir, düğün mekânı gelin yolu taklarınızı, sandalye ve masalarınızı bizden temin edebilirsiniz.

Nevşehir’de yemekli düğün konseptleri ile evlenecek olan çiftlere en taze ve en iyi malzemelerimizle hazırladığımız menüleri misafirleriniz çok beğenecek. Düşlediğiniz pasta, deneyimli servis ve hizmet elemanlarımız tarafından servis edilecek. Fiyatlarımız, taleplerinize ve isteklerine göre değişiyor. Kişi başı 30-40 TL’den başlayan fiyatlılarımızı ile paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Siz sadece formu doldurun, biz organizasyon sorumlumuz ile düğününüzü planlayalım.

İletişim

İlknur Arslan

  • Adres: Nevşehir/Merkez

Şan Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!