Kapris Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

5-10 TL

Min. Fiyat

Merkez, Nevşehir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Eva Çiçek Evi
27 1

Merkez

Eva Çiçek Evi

10-20 TL

Hakkında

Hayatınızın en özel “Evet!” yanıtını verirken her şeyin A’dan Z’ye mükemmel detaylarla süslü olduğu bir organizasyonun kahramanı olmak ister misiniz? Kapris Organizasyon Nevşehir’de bu beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Siz sadece isteyin ve ardından hayallerinizin gerçekleşmesini izleyin!

Profesyonel, işini severek yapan ve alanında deneyimli kişilerle birlikte çalışıyoruz. Güler yüzlü ekibimizle önceliğimiz daima en iyi hizmeti sunmak olduğu için her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergiliyoruz. Bunun için de düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgilerin ışığında yaptığımız çalışma örneklerimizi de sizinle paylaşarak size özel bir konsept oluşturuyoruz.

Dünyada ve ülkemizde moda olan tüm organizasyon trendlerini yakından takip ediyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Şık aksesuarlarımızın yanı sıra sahne ve ses sistemleri için de teknolojik ekipmanlarımıza hizmet içeriklerimiz esnasında yer veriyoruz. Düğün mekanınızın fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurarak, davetli sayınız doğrultusunda süslemeler ve hazırlıklar yapıyoruz. Her şeyi sizin yerinize planlıyor ve uygulamaya koyuyoruz.

Masa üstlerinde kullanılacak yemek takımlarını, balonları, masa ve sandalye örtülerini, tülleri, tüyleri, mumları, nikah masası süslemeleri, müzik seçimini, sanatçı tercihini ve ışıklandırma sistemi gibi daha pek çok detayı düğün gününüz için özenle hazırlıyoruz. Üstelik sadece düğünler için çalışmakla yetinmiyor aynı zamanda kurumsal etkinlikler, tanınan markalar, kına geceleri, nişanlar, doğum günü kutlamaları ve parti gibi çok sayıda organizasyona da imza atıyoruz.

Siz de Nevşehir düğün organizasyon şirketleri arasında yer aldığımız Kapris’in şanslı çiftlerinden biri olmak ve fiyat tekliflerimizi detaylı olarak öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu, telefon numarasını ve mail adresini kullanarak bizimle rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Bozbey

  • Adres: NevşehirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!