Kapadokya Butik Düğün Organizasyon

E-posta Gönder

Kapadokya Butik Düğün Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  75-100 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Kapadokya Butik Düğün Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Kapadokya Butik Düğün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  KAPADOKYA bölgesi ve çevresinde - Lüks Butik Düğün Organizasyon - Lüks Balayı Organizasyon - Butik Toplantı organizasyonu


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Düğün Salonu

Tüm Sorular

Kapadokya Butik Düğün Organizasyon Hakkında

Köklü geçmişimiz ve birbirinden farklı konsept alternatiflerimizle beklentilerinizin ötesinde bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Hayalini kurduğunuz davet ortamını kısa sürede oluşturuyor, isteklerinizi eksiksiz olarak yerine getiriyoruz.

Kapadokya Butik Düğün ve Balayı Organizasyon olarak 1993 yılında başlayan çabalarımız, 1996 yılında MaxGrey, 2000 yılında BNC, 2004 yılında Culture Museum, 2015 yılında Birge Turizm A.Ş. adı altında kurumsallaştı. Türkiye Kurumsal Teknoloji Pazarı’nda çok sayıda proje gerçekleştiren MaxGrey aynı zamanda, Türkiye’de farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan teknoloji ürünlerinin sağlayıcısı ve ithalatçı kimliği ile çalışmalarına hala devam ediyor. Türkiye'de ilk kez “Hatıra Para Verme Makinası Üretimi”, “İsteğe Özel Hatıra Para Basımı” ve “Lisanslı Ürünlerin Hatıra Paralarının Basımı ve Satışı” yapmasıyla birlikte yine Türkiye'de ilk defa “Jetonlu Dürbün-Teleskop ve Aynalı Reklam Panoları” ile reklamcılık ve tanıtım sektörüne giren MaxGrey ulusal ve uluslararası platformda yapmış olduğu iş hacmiyle dikkatleri kısa sürede üzerine çeken bir firma markası halinde geldi.

Akademik ve kültürel ARGE çalışmalarımız sonrasında, Kapadokya'nın bir beldesi olan Ortahisar'da uzun soluklu bir kuruluş aşaması sonrası bölgenin ilk özel müzesi olan “Özel Kapadokya Kültür Müzesi” kurarak önemli bir sosyal girişimcilik örneği sergilemeyi başardık. İspanya Kraliçesi dahil olmak üzere pek çok önemli ve ünlü kişinin ziyaret ettiği Culture Museum, Garanti Bankası ile Ekonomist iş birliğinin yanı sıra Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin katkıları ile düzenlenen 2009 yılı “Türkiye'nin Kadın Girişimcisi” yarışmasında 2119 tane kadın girişimci arasından Türkiye'nin Sosyal Girişimcisi kategorisinde ilk 5 finalist arasına girmeye hak kazanan Culture Museum projesi oldu. “Özel Kapadokya Kültür Müzesi” Kapadokya bölgesinin en önemli merkezlerinden bir haline kısa sürede geldi. MaxGrey ve Culture Museum girişimlerinden sonra elde edilen tecrübe ile birlikte Birge Turizm A.Ş. kısa sürede kuruldu.

Türkiye'nin ilk Turist Kart uygulaması olan “Cappadocia Tourist Pass” sisteminin yaratıcısı ve yine Kapadokya bölgesinde düzenlediği yüksek katılımlı toplantı, kongre, düğün, konser ve tiyatro gibi organizasyonlarla kısa sürede adını duyuran Kapadokya Butik Düğün Organizasyon yurt içi ve yurt dışı tur organizasyonları, turizm ile ilgili özel projeler ve danışmanlık hizmetleri ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Kapadokyabooking.com yanı sıra balayı tatili markaları kapadokyabalayifirsatlari.com ve kapadokyabalayioteli.com, evlilik teklifi gibi organizasyonlar için kapadokyaevlilikteklifi.com ve kapadokyacappadocia.com, kapadokyagruptur.com, cappasite.com ile Türkiye’nin en büyük düğün organizasyon sistemlerinden biri olan weddingplannerinturkey.com sayfalarının aynı zamanda sahibiyiz.

Siz de düğününüzü tecrübeli ellere emanet etmek istiyorsanız, gelin bizimle çalışın. Kapadokya Butik Düğün Organizasyon’a ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet mah. Mahmut Baltacı sk. NO. 1 ÜRGÜP - NEVŞEHİR

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.