Düğün Organizasyon İstanbul

Yediden Yetmişe Event

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Yediden Yetmişe Event

Yediden Yetmişe Event Hakkında

Bugüne kadar pek çok başarılı organizasyona imza atmış firmamız, düğün, kına, açılış, kokteyl, bayi yemekleri, otel galaları gibi birçok özel gün ve davetler için hizmet verebiliyor. Planlama aşamasından sunuma kadar her detayı %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla düşünüyor, yıllarca unutulmayacak davetler organize ediyoruz.

Yediden Yetmişe Event olarak, ihtiyaçlarınıza özel yaratıcı çözümler sunuyoruz. Özel günleriniz bizim için de özel! Bu sebepten her organizasyonumuzun özgün olması için koordineli hareket ediyoruz. Tamamen içinize sinen kusursuz bir organizasyon süreci için ilk olarak sizinle detayları konuşmak için bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşmede sahip olduğumuz hizmet içeriğini size detaylı bir şekilde anlatıyor, organizasyonlarınız için hayallerinize ışık tutacak fikirler üretiyoruz.

Düğün mekânınızda yapacağımız dekorasyonu görmek isteyen çiftlerimiz için bir demo masa hazırlıyoruz. Belirli bir tema ve konsepti dikkate alarak hazırladığımız bu demo masada içinize sinmeyen herhangi bir detay olduğunda hemen değişiklik yapabiliyoruz.

Özellikle düğünlerin çiftlerimiz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle A’dan Z’ye detaylı planlama yaparak, herhangi bir problem yaşamamanızı sağlayacak profesyonel bir ekiple çalışmayı tercih ettik. Uzun yıllardır bu sektörde olup başarılı işlere imza atmış bu uzman ekibimizden dilediğiniz yardımı alabilirsiniz.

Hizmete başladığımız ilk günden beri tek amacımız, İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında tercih edilen ilk firma olmak ve sunduğumuz kaliteli hizmetlerle çiftlerimizin mutluluklarına ortak olmak. Bu amaç için kullandığımız aksesuar ve ekipmanları sürekli yeniliyor, yenilikçi bir anlayış ile faaliyet gösteriyoruz.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde de hizmet veren organizasyon firmamız hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yediden Yetmişe Event Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Yediden Yetmişe Event Sıkça Sorulan Sorular

Yediden Yetmişe Event şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yediden Yetmişe Event şehir dışında hizmet veriyor.

Yediden Yetmişe Event ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yediden Yetmişe Event ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Yediden Yetmişe Event hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Yediden Yetmişe Event balo salonu, restoran, tekne/yat düğünü, havuz başı düğünü, bahçe/kır düğünü, düğün salonu, kulüp/davet alanı, plaj/sahil düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Yediden Yetmişe Event hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Yediden Yetmişe Event modern, klasik, vintage/retro, romantik, görkemli, bohem, sade, gotik, rustik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Yediden Yetmişe Event düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Yediden Yetmişe Event düğün organizasyonu dışında parti, kurumsal etkinlikler, açılışlar, sünnet düğünü, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, baby shower, davet ve resepsiyon, piknik, nişan, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Yediden Yetmişe Event hangi hizmetleri vermektedir?

Yediden Yetmişe Event süsleme, masa / sandalye temini, kına gecesi, çiçek, kapalı çadır, dekor, mekan giydirme hizmetlerini vermektedir.

Yediden Yetmişe Event düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Yediden Yetmişe Event organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 800-1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.