Düğün Organizasyon İstanbul

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yaprak Çiçekçilik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Çiftlerin isteğine göre değişmektedir."

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon düğün organizasyonu dışında piknik, nişan, parti, sünnet düğünü, baby shower, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon catering, kına gecesi, çiçek, işık ve ses ekipmanları, dekor, araç kiralama, mekan giydirme, balayı, süsleme, fotoğraf ve video, nikah şekeri, pasta, davetiye, havai fişek, servis ve hizmet elemanı, lcv hizmeti, masa / sandalye temini, sanatçı, barkovizyon, dj hizmetlerini vermektedir.

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Yaprak Çiçekçilik Organizasyon Hakkında

70 yıllık bir geçmişe sahip, köklü bir firmayız. Yaprak Çiçekçilik Organizasyon olarak düğün organizasyonlarınızda sizleri mutlu etmek için çalışıyoruz. Konum olarak İstanbul’dayız. Özel günlerinizde sevdiklerinizi mutlu etmek için çiçekçilik ile başladık hizmetimize. Daha sonra bu özel günleri organize etmeye başladık. Açılışlarda, davet ve organizasyonlarınızda, mezuniyet törenlerinizde yanınızda olduk. Aklınıza gelebilecek her organizasyon türünde yanınızda olmaya da devam ediyoruz.

Hayatınızın en önemli günü olan düğünlerinizi de unutmuyoruz ve İstanbul düğün organizasyonlarınız da düğün gününüzün en başından bitimine kadar yanınızda oluyoruz. Düğün mekâna ulaşımınız için araç kiralama hizmeti de sağlıyoruz. Ayrıca Yaprak çiçekçilik organizasyon olarak aracınızın süslemesini de biz üstleniyoruz. Düğün mekanının dekora edilmesi, istediğiniz masa/sandalye ile başlanıyor. Masalarınızın üstüne istediğiniz suplalar, şamdanlar yerleştiriliyor. Demo masalar da hazırlanıyor. Çiçeklerimizi de unutmuyoruz. İstediğiniz tarzda ve bütçede çiçeklerimiz hem masalarınızı hem de düğünün gerçekleşeceği mekânı süsleyebilir. Düğününüzün gerçekleşeceği mekânı hazırladık. Barkovizyonda sizlerin fotoğraflarını göstermeye başladık bile. Davetliler yavaş yavaş düğün mekanınıza ulaştı. Yemek servisi deneyimli servis ve hizmet elemanlarımız tarafından yapılıyor. Fotoğrafçılarımız ise iş başında. Düğününüz başladığından gelen her davetliyi sizler için fotoğraf karelerine dönüştürüyor. Şimdi sıra sizde. İçeri girdiğinizde sanatçımız istediğiniz müziği seslendirirken kaliteli ses ve ışık ekipmanlarımız size eşlik edecek. Düğününüzdeki

Kişi başı 10-20 TL’den başlayan fiyatlarımız organizasyon türüne ve içeriğine göre değişiyor. Konsept ve tema geliştirme de fiyatlarımızın değişmesinde etkili. Sadece İstanbul’da değil, çevre illerde de sizlere hizmet verebiliyoruz.

Biz hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. 4 hafta önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Hayallerinize ulaşmak için neden ücretsiz fiyat teklifi almıyorsunuz?

İletişim

  • Adres:

    İstanbul/Şişli

  • Haritadaki Konumu

    Yaprak Çiçekçilik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.