Vizyon Club Organizasyon Hizmetleri

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Bakırköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Pek çok farklı stilde çalışabiliyoruz.

Önerilen Firmalar

Mis Organizasyon
107 2 11

Başakşehir

Mis Organizasyon

20-30 TL
Nesif Davet Organizasyon
12 1

Kağıthane

Nesif Davet Organizasyon

20-30 TL

Hakkında

1996 yılından beri yani organizasyonun daha Türkiye’de yaygın olmadığı yıllardan beri biz bu işi yapıyoruz diye başlamak istiyoruz söze. Bu yılların getirdiği deneyim ve tecrübelerle de işimizi profesyonel bir şekilde yerine getiriyor ve onu aşkla taçlandırıyoruz. Düğün ve etkinlikleri doğru bir şekilde yönetiyoruz. Böylelikle sizin özel günlerinizin kusursuz ve eksiksiz olmasını sağlıyoruz.

Peki Vizyon Club Organizasyon Hizmetleri İstanbul’da ne gibi hizmetler sunuyor?

Öncelikle dilediğiniz özel gün etkinliğini gerçekleştirebilecek kadar büyük bir organizasyon şirketiyiz. O günlerinizde gerekli olan ışık, ekipman, teknik detaylar ve geriye kalan tüm ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde tamamlayabiliyoruz. Gelelim asıl konuya… Bizim için operasyon planlama çok önemli. Çünkü en mutlu olduğunuz günde hiçbir sorun yaşamamanız için uğraşıyoruz. Sonucunda da hep başarıya ulaşıyoruz. Kendi oluşturduğumuz malzeme altyapısıyla da dilediğiniz ürünün bizde mevcut olduğunu ayrıca belirtmek istiyoruz. Çiftlerimizin ya da davet sahiplerinin sıkıntı yaşamaması için tedarikleri kendi içimizden hazırlıyoruz. Elimizde bulundurduğumuz her bir ürün yanında yeni ürünlerin de olması sonucu doğurdu. Böylelikle kendimize ait büyük bir depo oluşturduk. Bu çalışmalarımızla da destanlara konu olacak düğün organizasyonları yapmayı hedefledik ve hepsini de zaman içerisinde gerçekleştirdik. 30.000’in üzerinde düğün organizasyonu yaptık. Gün geçtikçe de bu sayımızı hızla arttırıyoruz.

1999 yılından beri birçok ismi duyulmuş otelle çalışmaya başladık. Organizasyonlarımızı onların bünyesinde yapacağımız durumlarda onlara özel paketler oluşturduk hep. Şimdi ise siz Düğün.com çiftlerine özel paket seçeneklerimizle hizmet vermek istiyoruz.

Bizim için özel günlerde tüm detaylar çok önemli. Çiçeğin yaprağından tutun da sandalyelerin milimetrik olarak dizilmesine kadar ince detaylar da dahil bu serüvenimize. Günün sonunda da size anket sunuyoruz. Böylelikle eleştirdiğiniz her özelliğimizi ve bulduğunuz her eksiğimizi düzeltme seçeneği yaratıyoruz kendimize. Ama şunu da söylemeden geçmek istemiyoruz. Bugüne kadar neredeyse hiçe yakın müşteri şikâyeti aldık. Tabela ve reklam ürünleri de satın almadık hiç. Bizim referansımız ve reklamımız hep birlikte çalıştığımız insanlar oldu. Çiftlerimize gösterdiğimiz özeni, onlar da bize gösterdi. Referans olarak tabii ki… Her gelen kendini, istediğini ve hayalini kurduğu organizasyonu anlattı bize. Biz de her kişiye özel dosya hazırladık. 1999 yılından bu yana da kocaman bir arşive sahibiz böylelikle.

Siz de o arşivde yer almak, istediğinizi anlatıp sonucunu görmek istiyorsanız; teklif formundan bize ulaşabilir ve Vizyon Club Organizasyon Hizmeti fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim

Selma Uğur

  • Adres: Eski Havaalanı Cad. Pilotlar apt. No:50 daire:5 Yeşilköy

Vizyon Club Organizasyon Hizmetleri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!