Vakko Espace By Sky

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Diğer
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Vakko Espace By Sky Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  100 TL ve üzeri

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Vakko Espace By Sky Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Vakko Espace By Sky Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Hayal ettiğiniz ya da belki hayalini bile kurmaya cesaret edemediğiniz her türlü organizasyonda Vakko Espace by Sky sizin adınıza düşünüyor ve gerçeğe dönüştürüyor.

Vakko Espace By Sky Hakkında

Hayalini bile kuramadığınız bir düğün organizasyonunu, sizin için gerçeğe dönüştürüyoruz! Vakko Espace Organizasyon olarak, düğününüz için tüm ayrıntıları sizin yerinize düşünüyoruz! Siz sadece ne hayal ettiğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın!

En özel gününüzün organizasyonunu, dünyaca ünlü bir markaya bırakmayı isterseniz; her şeyin tam istediğiniz gibi ve muhteşem olacağının garantisini size verebiliriz. Şimdiye dek, yurt dışında ve yurt içinde pek çok organizasyon gerçekleştirdik. Siz değerli çiftlerimizin tercihlerini ön planda tutarak, heyecanınıza ortak olduk. Marka değerimiz ve sektördeki hakimiyetimizle size, unutamayacağınız bir düğün vaad ediyoruz!

Vakko Espace ekibinin profesyonelliği, tartışılmaz bir gerçek. Her biri alanında uzman, ilgili bölümlerden mezun olmuş ve pek çok düğünün bütün ayrıntılarını, dilediğiniz gibi yerine getirmeyi üstlenmiş ekip üyelerimizle birlikte çalışmak bizim için gurur verici. Bu tecrübe, işini sevmekle birleşince ortaya mükemmel işler çıkıyor! Düğün organizasyonunuz için böyle bir ekiple birlikte çalışmak da, her şeyin kusursuz olacağı anlamına geliyor. Dilerseniz, sizin için biraz detaylardan bahsedelim.

Yurt içinde ve yurt dışında hizmet verebiliyoruz. Böylece, sınırlar olmadan bizi tercih edebiliyorsunuz. Düğün konseptiniz hakkında bilgi edinmek için sizinle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşme sırasında, organizasyon sorumlularımız, düğününüzdeki tüm ayrıntıları sizden öğreniyorlar. Sohbetimiz bittikten sonra da çalışmalarımıza başlıyoruz.

Salon düğünü, kır düğünü yada kumsal düğünü fark etmeksizin; istediğiniz seçkin mekanlarda, en kaliteli malzemeleri kullanarak hayalinizdeki düğün organizasyonunu gerçekleştiriyoruz ve misafirlerinize muazzam bir düğün imkanı sunuyoruz!

Markamızın kalitesinin verdiği ayrıcalıkla, muhteşem bir düğün organize etmek isterseniz, profesyonel ekibimiz sizleri bekliyor olacak! Hizmet detaylarını öğrenmek, bize ulaşmak ve Vakko Espace By Sky iletişim bilgileri için, sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz doldurmanızı rica edeceğiz!

İletişim

 • Adres:

  Kuşbakışı Cad. No:35, 34662 Nakkaştepe

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Vakko Espace By Sky Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.