Vakko Espace By Sky

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Üsküdar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Hayal ettiğiniz ya da belki hayalini bile kurmaya cesaret edemediğiniz her türlü organizasyonda Vakko Espace by Sky sizin adınıza düşünüyor ve gerçeğe dönüştürüyor.

Önerilen Firmalar

Rose Events İstanbul
105 4 8

Kadıköy

Rose Events İstanbul

75-100 TL
Elite Organizasyon Hizmetleri
10 2

Ümraniye

Elite Organizasyon Hizmetleri

100 TL ve üzeri
Sheri Event
42

Kadıköy

Sheri Event

100 TL ve üzeri

Hakkında

Hayalini bile kuramadığınız bir düğün organizasyonunu, sizin için gerçeğe dönüştürüyoruz! Vakko Espace Organizasyon olarak, düğününüz için tüm ayrıntıları sizin yerinize düşünüyoruz! Siz sadece ne hayal ettiğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın!

En özel gününüzün organizasyonunu, dünyaca ünlü bir markaya bırakmayı isterseniz; her şeyin tam istediğiniz gibi ve muhteşem olacağının garantisini size verebiliriz. Şimdiye dek, yurt dışında ve yurt içinde pek çok organizasyon gerçekleştirdik. Siz değerli çiftlerimizin tercihlerini ön planda tutarak, heyecanınıza ortak olduk. Marka değerimiz ve sektördeki hakimiyetimizle size, unutamayacağınız bir düğün vaad ediyoruz!

Vakko Espace ekibinin profesyonelliği, tartışılmaz bir gerçek. Her biri alanında uzman, ilgili bölümlerden mezun olmuş ve pek çok düğünün bütün ayrıntılarını, dilediğiniz gibi yerine getirmeyi üstlenmiş ekip üyelerimizle birlikte çalışmak bizim için gurur verici. Bu tecrübe, işini sevmekle birleşince ortaya mükemmel işler çıkıyor! Düğün organizasyonunuz için böyle bir ekiple birlikte çalışmak da, her şeyin kusursuz olacağı anlamına geliyor. Dilerseniz, sizin için biraz detaylardan bahsedelim.

Yurt içinde ve yurt dışında hizmet verebiliyoruz. Böylece, sınırlar olmadan bizi tercih edebiliyorsunuz. Düğün konseptiniz hakkında bilgi edinmek için sizinle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşme sırasında, organizasyon sorumlularımız, düğününüzdeki tüm ayrıntıları sizden öğreniyorlar. Sohbetimiz bittikten sonra da çalışmalarımıza başlıyoruz.

Salon düğünü, kır düğünü yada kumsal düğünü fark etmeksizin; istediğiniz seçkin mekanlarda, en kaliteli malzemeleri kullanarak hayalinizdeki düğün organizasyonunu gerçekleştiriyoruz ve misafirlerinize muazzam bir düğün imkanı sunuyoruz!

Markamızın kalitesinin verdiği ayrıcalıkla, muhteşem bir düğün organize etmek isterseniz, profesyonel ekibimiz sizleri bekliyor olacak! Hizmet detaylarını öğrenmek, bize ulaşmak ve Vakko Espace By Sky iletişim bilgileri için, sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz doldurmanızı rica edeceğiz!

İletişim

Wedding Planner

  • Adres: Kuşbakışı Cad. No:35, 34662 Nakkaştepe

Vakko Espace By Sky Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!