Torch Organizasyon

Torch Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Özel bir güne hazırlanırken kullanılan dekorasyon fikirlerinin önemi büyük. Düğün günlerinin şık ve göz kamaştırıcı olması her çiftin hayali. Günümüzde düğün fikirlerinde farklılıklar görülüyor. Farklı dekorasyon uygulamaları organizasyon firmaları aracılığıyla kolayca sağlanıyor. İstanbul’da dünya evine girmeye hazırlanan gelin ve damat adayları Torch Organizasyon farkıyla düğünlerine fark katmayı başarıyor. Her gelin damat adayının tarzı farklı. Konuklarını ağırlayacak olan çiftleri mutlu edecek tasarımlar hazırlıyoruz. Üstelik renk seçimi de size ait. Bu süreçte çiftlerimizi yormamaya çok özen gösteriyoruz. Düğün stresi içerisinde düğün süreci ile ilgili ek stres durumları yaratmamaya çok özen gösteriyor, sizleri hayalinizdeki düğün gecesine hazırlamaya bir adım daha yaklaştırmak için çalışıyoruz.

  • Adres: Suadiye Mah.Eminali Paşa Cad.Sehit Evliya Sok.No:2 Kadıkoy


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Torch Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.