Time Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Klasik

Önerilen Firmalar

Mis Organizasyon
107 2 11

Başakşehir

Mis Organizasyon

20-30 TL
Nesif Davet Organizasyon
12 1

Kağıthane

Nesif Davet Organizasyon

20-30 TL

Hakkında

Henüz bir düğün organizasyon firması bulamadın mı? Belki de buldun şartlar uymadı ya da hayalindeki süslemeleri, çiçekleri, renk uyumunu anlattın umursamadı. Hepsi mümkün. Tam ihtiyacınız olan şey ise sizi dinleyen, isteklerinize önem veren bir organizasyon şirketi.

Biz Time Organizasyon ekibi olarak 13 yıldır bu sektörde faaliyet gösteriyoruz ve her zaman tecrübemize tecrübe katarak devam ediyoruz. Evlilik hazırlığındaki çiftlerimizin memnuniyeti için sektördeki yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Bir düğün organizasyonunda çiftlerimizin fikirleri bizim için çok önemli. Eğer çift memnunsa biz de o kadar mutluyuz demektir. Gecenin sonunda çiftlerin yüzündeki memnuniyeti görmek bizim işimize daha da sıkı sarılmamızı sağlıyor. Bu yüzden sizin istediğiniz tarzları, özellikle uygulamak istediğiniz konseptleri göz önünde bulundurarak bir planlama yapıyoruz. Kısacası siz düşünüyorsunuz biz uygulamaya koyuyoruz.

Düğün organizasyonlarının dışında nişan, doğum günleri gibi daha birçok özel gününüzde size özel konseptler hazırlıyoruz. Bunların yanında bebek odaları süslemesi de yaparak miniklerinize en güzel karşılamaları yapmanızı sağlıyoruz.

Tekne organizasyonlarını unutmayalım. Belki standartların dışına çıkarak nişanınızı bir teknede yapmak istiyorsunuz ya da bir doğum günü partisi… Tekneyi de tıpkı bir mekân gibi düşünerek hayalinizdeki gibi süslüyoruz.

Tüm bunların dışında her şeyiniz hazır olabilir ve sadece birkaç malzemeniz eksik kalmış olabilir ki bu çok olağan bir durum. Bu yüzden size ürünlerimizi kiralama fırsatı sunarak eksiklerinizi tamamlamanıza destek oluyoruz.

Organizasyon tarzımız konusunda daha detaylı bilgi almak için teklif formunu doldurabilir ve demo masalarımızı görmek için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim

Zeki Tutak

  • Adres: Şirinevler mah. Fetih cad. No:18 Kat:2 Daire:8 Bahçelievler

Time Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!