Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

The Game Hakkında

The Game for Big Kids, Dünyada bir ilk…

Point Hotel Barbaros’un içinde yer alan 1500 m2’lik dijital eğlence merkezi. The Game’de oyun dünyasının en yeni teknolojileri ile yepyeni bir eğlence anlayışı sunuluyor.

The Game’e adım atar atmaz başka bir dünyaya geldiğinizi hissedeceksiniz. Her alan için özel olarak yapılmış tematik tasarımlar sizi oyunların içine çekecek. Bir Hollywood filminin içinde gibi hissettiren macera oyunlarından, gerçeğini aratmayan simülasyonlara kadar ne ararsanız The Game’de var. Bir an yeşil sahalarda top koştururken, birkaç dakika sonra arkadaşlarınıza dans figürlerinizi sergiliyor olabilirsiniz.

“For Big Kids” ibaresini kendine slogan edinmiş olan The Game, kurumsal misafirlerini ve 18 yaşın üzerindeki tüm oyun severleri bekliyor. Point Hotel Barbaros kalitesiyle yüksek servis standartları, en güncel oyunlar ve tanıdık insanlar The Game’de bir araya geliyor.

The Game for Big Kids’te sunulan hizmeti istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Partiler, workshoplar, turnuvalar, lansmanlar… Siz The Game’i nasıl kullanmak istiyorsanız ekibimiz bunu mümkün kılacaktır.

İster firmanız, ister kendiniz için… The Game for Big Kids sadece hayal gücünüzle sınırlı yepyeni bir deneyim.

İletişim

  • Adres::

    Esentepe Yıldız Posta Cad. No:29 Şişli/İSTANBUL

  • Haritadaki Konumu

    The Game Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.