Terim Events

Terim Events


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Terim Events sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Fulya Terim’in düzenlediği farklı ve yaratıcı partiler, davetler her zaman dikkat çekmiştir. Üzerine aldığı işlerde veya görevlerde aşırı titiz olması, hatta detaylara inanılmaz bir özen göstermesi sebebiyle imzasını taşıyan etkinlikler hep ön plana çıkmış, beğenilmiş ve dilden dile dolaşmıştır. Buse Terim’in Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen kına organizasyonu ile ilk işlerine başlamışlardır. Hemen ardından Pelin Karahan & Bedri Güntay’ın düğün organizasyonunu gerçekleştirmişlerdir. Ardından büyük kızı Merve için yaptığı “Oscar Gecesi” temalı 30 yaş doğum günü partisi, Saran Holding’in 20. yıl kutlaması ve Stansport spor kanalının gala gecesi gerçekleştirdiği organizasyonlardan sadece birkaçıdır.

Kına gecelerinden tutun, kız isteme ve davet organizasyonuna, lansmanlardan, düğün planlamaya varana kadar her şeyi planlayabiliyoruz. Birebir her detayla Fulya Terim kendisi ilgilendiği için, kendi düşünce tarzına sahip harika bir ekip kurmuştur. Fulya Terim ile müşteri arasındaki olmazsa olmaz olan tek şey güvendir. Çünkü bu durum kendilerinden bile daha çok güvenebilecekleri ve hayatlarının en önemli anlarını emanet edebilecekleri kişiye mutlak teslimiyet gerektirir.

Fulya Terim ve ekibi en başta gelin ve damadın isteklerini iyice anlamaya çalışıp daha sonra gelin ve damadın kafalarındaki hayali onlara görsellere sunmaya çalışır. Tabi ki üzerinde işlemeler, eklemeler yapılıyor. İşte asıl yolculuk da burada başlıyor; mekan temininden davetiyelere, nikah şekerlerinden süslemelere, masa düzeninden menüsüne kadar en ince detaylarla ilgileniyor. Özel organizasyon gerektiren etkinlikler için en az 3-4 ay öncesinden hareket edilmesinde fayda var.

İLETİŞİM

0212 963 3458
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Wedding Planner Adres Hacı Emin Efendi Sk. Leyli Eren Apt. No: 49 Daire: 3
Şişli,
Evleneceklere Destek Hareketi
Terim Events ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Terim Events hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap