• Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Diğer

Terim Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Terim Events Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Terim Events Sıkça Sorulan Sorular

Terim Events şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Terim Events şehir dışında hizmet veriyor.

Terim Events ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Terim Events ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

Terim Events organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Yeni bir ailenin kurulmasındaki ilk adım, yıllarca unutulmayacak bir düğündür. Özellikle düğünler olmak üzere gerçekleştirdiğimiz her organizasyon , benim için o ailenin bir ferdi olmak gibidir. Mekan ve masa süslemesinin dışında tüm detaylarıyla ince ince ördüğüm eşsiz bir masaldır.<br/><br/>Her detayı özenerek ve severek hazırlanan bir organizasyon şirketi."

Terim Events düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Terim Events düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri, baby shower, doğum günü, bayi toplantısı, piknik, davet ve resepsiyon organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Terim Events hangi hizmetleri vermektedir?

Terim Events süsleme, kına gecesi, havai fişek, barkovizyon, çiçek, dekor, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, işık ve ses ekipmanları, fotoğraf ve video, lcv hizmeti, mekan giydirme, dj, pasta, masa / sandalye temini, catering, kapalı çadır hizmetlerini vermektedir.

Terim Events düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Terim Events organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Terim Events Hakkında

Fulya Terim’in düzenlediği farklı ve yaratıcı partiler, davetler her zaman dikkat çekmiştir. Üzerine aldığı işlerde veya görevlerde aşırı titiz olması, hatta detaylara inanılmaz bir özen göstermesi sebebiyle imzasını taşıyan etkinlikler hep ön plana çıkmış, beğenilmiş ve dilden dile dolaşmıştır. Buse Terim’in Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen kına organizasyonu ile ilk işlerine başlamışlardır. Hemen ardından Pelin Karahan & Bedri Güntay’ın düğün organizasyonunu gerçekleştirmişlerdir. Ardından büyük kızı Merve için yaptığı “Oscar Gecesi” temalı 30 yaş doğum günü partisi, Saran Holding’in 20. yıl kutlaması ve Stansport spor kanalının gala gecesi gerçekleştirdiği organizasyonlardan sadece birkaçıdır.

Kına gecelerinden tutun, kız isteme ve davet organizasyonuna, lansmanlardan, düğün planlamaya varana kadar her şeyi planlayabiliyoruz. Birebir her detayla Fulya Terim kendisi ilgilendiği için, kendi düşünce tarzına sahip harika bir ekip kurmuştur. Fulya Terim ile müşteri arasındaki olmazsa olmaz olan tek şey güvendir. Çünkü bu durum kendilerinden bile daha çok güvenebilecekleri ve hayatlarının en önemli anlarını emanet edebilecekleri kişiye mutlak teslimiyet gerektirir.

Fulya Terim ve ekibi en başta gelin ve damadın isteklerini iyice anlamaya çalışıp daha sonra gelin ve damadın kafalarındaki hayali onlara görsellere sunmaya çalışır. Tabi ki üzerinde işlemeler, eklemeler yapılıyor. İşte asıl yolculuk da burada başlıyor; mekan temininden davetiyelere, nikah şekerlerinden süslemelere, masa düzeninden menüsüne kadar en ince detaylarla ilgileniyor. Özel organizasyon gerektiren etkinlikler için en az 3-4 ay öncesinden hareket edilmesinde fayda var.

İletişim

  • Adres:

    Hacı Emin Efendi Sk. Leyli Eren Apt. No: 49 Daire: 3

  • Haritadaki Konumu

    Terim Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.