Terim Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Diğer
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Terim Events Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

Terim Events Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Terim Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Terim Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Yeni bir ailenin kurulmasındaki ilk adım, yıllarca unutulmayacak bir düğündür. Özellikle düğünler olmak üzere gerçekleştirdiğimiz her organizasyon , benim için o ailenin bir ferdi olmak gibidir. Mekan ve masa süslemesinin dışında tüm detaylarıyla ince ince ördüğüm eşsiz bir masaldır.<br/><br/>Her detayı özenerek ve severek hazırlanan bir organizasyon şirketi.

Terim Events Hakkında

Fulya Terim’in düzenlediği farklı ve yaratıcı partiler, davetler her zaman dikkat çekmiştir. Üzerine aldığı işlerde veya görevlerde aşırı titiz olması, hatta detaylara inanılmaz bir özen göstermesi sebebiyle imzasını taşıyan etkinlikler hep ön plana çıkmış, beğenilmiş ve dilden dile dolaşmıştır. Buse Terim’in Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen kına organizasyonu ile ilk işlerine başlamışlardır. Hemen ardından Pelin Karahan & Bedri Güntay’ın düğün organizasyonunu gerçekleştirmişlerdir. Ardından büyük kızı Merve için yaptığı “Oscar Gecesi” temalı 30 yaş doğum günü partisi, Saran Holding’in 20. yıl kutlaması ve Stansport spor kanalının gala gecesi gerçekleştirdiği organizasyonlardan sadece birkaçıdır.

Kına gecelerinden tutun, kız isteme ve davet organizasyonuna, lansmanlardan, düğün planlamaya varana kadar her şeyi planlayabiliyoruz. Birebir her detayla Fulya Terim kendisi ilgilendiği için, kendi düşünce tarzına sahip harika bir ekip kurmuştur. Fulya Terim ile müşteri arasındaki olmazsa olmaz olan tek şey güvendir. Çünkü bu durum kendilerinden bile daha çok güvenebilecekleri ve hayatlarının en önemli anlarını emanet edebilecekleri kişiye mutlak teslimiyet gerektirir.

Fulya Terim ve ekibi en başta gelin ve damadın isteklerini iyice anlamaya çalışıp daha sonra gelin ve damadın kafalarındaki hayali onlara görsellere sunmaya çalışır. Tabi ki üzerinde işlemeler, eklemeler yapılıyor. İşte asıl yolculuk da burada başlıyor; mekan temininden davetiyelere, nikah şekerlerinden süslemelere, masa düzeninden menüsüne kadar en ince detaylarla ilgileniyor. Özel organizasyon gerektiren etkinlikler için en az 3-4 ay öncesinden hareket edilmesinde fayda var.

İletişim

 • Adres:

  Hacı Emin Efendi Sk. Leyli Eren Apt. No: 49 Daire: 3

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Terim Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.