Süpriz Perisi

E-posta Gönder

Süpriz Perisi

Ekiple Tanışın

Süpriz Perisi Hakkında

Sürpriz Perisi Organizasyon ve Yatçılıkolarak, bir ilki yapıyoruz. Sürpriz yapmayı başlı başına profesyonel bir iş olarak ele alıp, özgün, yaratıcı ve kişiye özel yaklaşımlarla, organizasyon sürecine farklı bir bakış açısı getiriyoruz. Biz insanları mutlu ederek mutlu olmayı amaç ediniyor ve doğrultuda projelerimize yön veriyoruz.
Biz sürprizler yapıyoruz. Çünkü, kendisine sürpriz yapıldığında, sevinmeyecek, mutlu olmayacak insan yoktur diye düşünüyoruz. Fakat günlük koşuşturma içinde o kadar çok çalışıyoruz ki, aslında sevdiklerimiz için çalıştığımızı unutuyor ve pek çok şeyi ya geçiştiriyor ya da önemsemiyoruz. Hayatın bize sunduğu güzellikleri görmeyi ve yaşamayı unutuyoruz. Birilerini mutlu ederek, mutlu olmayı, sevdiklerimiz için emek harcamayı, ayrıntıların ne kadar önemli olduğunu, minicik sürprizlerin, yüzümüzde kocaman bir gülümseme yaratabildiğini unutuyoruz, pek çok şeyi unutmaya başladığımız gibi...

Peki biz sizin için ne yapıyoruz? Sıradan bir gününüzü alıyor, onu torunlarınıza bile gururla ve mutlulukla anlatabileceğiniz tarifi imkansız bir güne çeviriyoruz. Bazen içinizdeki çocuğu ortaya çıkartarak, bazen romantik yanınızı vurgulayarak, bazen de en çılgın yanınızı cesaretle ortaya koymanızı sağlayarak. Biz, bir peri misali, sihirli dokunuşlarla düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyor ve onları unutulmaz kılıyoruz. Siz sadece hayal edin, biz hayallerinizi baştan yaratalım.Ya da biz sizin için hayal edelim, siz sadece o özel anlarınızın tadını çıkartın.

Bizim temel ilkemiz, öncelikle, verdiğimiz her hizmetin a'dan z'ye kişiye özel olmasıdır. Her organizasyonu ve organizasyon içindeki her hediyeyi tamamen size göre hazırlanıyoruz. Ve bütün bunları "Gizlilik esastır" diyerek, isteğiniz üzere sır gibi saklıyor, bir peri gibi görünmez oluyoruz. Çünkü, bizim için başrol oyuncusu sizsiniz. Sizin günün en düşünceli, en romantik, en muhteşem, en yaratıcı kişisi olmanız ,bizim için reklam ve tanıtımdan çok daha önemlidir. Önemli olan tek şey, size hayatınızın, sürprizlerle renklenmiş, ince ayrıntıları asla unutulmamış, çok profesyonel ama bir o kadarda doğal, en mutlu gününü yaratmak ve yaşatmaktır.

Organizasyonlara ek olarak Ekipman Kiralama, Yat Kiralama, VIP Araç Kiralama, Lazer ve Projeksiyon Cihazı Kiralama gibi hizmetler de veriyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Portakal Yokuşuna Paralel , Ortaköy Mah. Reşat Ağa Sok. No:15 Ortaköy, Beşiktaş , İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Süpriz Perisi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.